باربری بابلسر

باربری بابلسر | بابلسر یکی از شهرهای ساحلی استان مازندران، در شمال ایران است. در میان رشته کوه‌های البرز و در حاشیه دریای خزر قرار دارد. بابلسر با فریدون‌کنار در شرق و با بابل در جنوب همسایه است. ساری و محمود‌آباد نیز از شهرهای نزدیک بابلسر به حساب می‌آیند. فاصله بابلسر تا تهران در حدود ۲۲۸ کیلومتر است که با رانندگی در حدود ۴ ساعته به این شهر می‌رسید. بابلسر یکی از شهرهای زیبای استان مازندران است.

شمال باربری

این شهر به لحاظ تفریح و گردشگری قدمت بالای دارد و سال‌ها مقصد گردشگران از شهرهای مختلف ایران بوده است. امروزه بسیاری از مردم از شهرها و استان های دیگر بابلسر را برای زندگی انتخاب کرده اند. پس یکی از ملزومات وجود یک باربری خوب و کار بلد در بابلسر میباشد. اتوبار شمال بار مامطیر متخصص ترین شرکت باربری مازندران است که خدماتی ویژه را در تمامی روزهای هفته و به صورت شبانه روزی به شما عزیزان در بابلسر ارائه میدهد.

اسباب کشی از جمله کارهایی می باشد که در طول زندگی با آن کمتر سروکار داریم. اما درهر صورت کاری است که حداقل یکبار برای هر کسی اتفاق می افتد. با شمال بار همراه باشید.

باربری بابلسر

اسباب کشی را بیشتر بخاطر تغییر محل زندگی یا محل کار انجام می دهند. اگر تجربه کافی در این زمینه نداشته باشیم، ممکن است خسارت ها و ضررهای سنگینی را متحمل شویم. اما خب هر مشکلی چاره ای دارد و اسباب کشی نیز چاره ی آن شرکت های باربری و حمل و نقل هستند. که امروزه در سطح وسیعی فعالیت می کنند. شرکت شمال باربری با فعالیت در حوزه اسباب کشی در بابلسر و سایر شهرهای استان مازندران و با کادری متعهد و دلسوز با مدیریت عالی و حرفه ای در خدمت شماست تا باری از دوش شما بردارد. و استرس های ناشی از اسباب کشی و حمل و نقل را کاهش دهد.

باربری شمال بار

ارائه خدمات باربری و اتوبار توسط باربری شمال بار، یکی از بزرگترین و حرفه ای ترین اتوبارهای استان مازندران، با مجوز رسمی از اتحادیه حمل و نقل و باربری، شما را در تمامی امور از جمله بسته بندی، حمل و نقل، چیدمان و … پشتیبانی می کند.

این شرکت با ارائه خدمات تخصصی و حرفه ای آرامش و اطمینان خاطر را به شما هدیه می دهد. از صفر تا صد اسباب کشی را به ما محول نمایید، اطمینان خاطر داشته باشید که قطعا بهترین‌ها را در باربری شمال بار به شما عزیزان ارائه می‌نماییم.

باربری بابلسر | اثاث کشی در بابلسر


خدمات اسباب کشی باربری شمال بار در بابلسر

هر یک از ما در قبال کارهایی که انجام می دهیم به واسطه شغلمان مسئولیت ها و وظایفی داریم. که در ایجاد اعتبار و افزایش مشتری بسیار موثر است.

شرکت های باربری نیز وظایفی به مراتب سنگین تر دارند. چون لوازم و اثاثیه مردم دست آن ها سپرده می شود. و امین مردم هستند. به همین جهت مسئولیت آن ها چه بسا سنگین تر و سخت تر از سایر شغل ها می باشد.

باربری بابلسر

از جمله وظایف اصلی شرکت باربری عبارت است از :

_ کیفیت در تمام مراحل باربری

_ ارائه خدمات مختلف در حوزه باربری: خدماتی مانند بسته بندی اثاثیه و وسایل، چیدمان و حمل بارهای خاص و ..

_ تضمین کیفیت باربری و سلامت بار

_ استفاده از متد های جدید و بروز، جهت بسته بندی و حمل و نقل انواع بار

_ سرعت انجام امور باربری همراه با حفظ کیفیت

شمال باربری

_ ایمن بودن و حرفه ای بود و قابل اطمینان بودن شرکت اتوبار

_ هزینه ی مناسب و منعطف برای انجام انواع خدمات باربری متناسب با بودجه و خواسته های مشتریان

_ ارائه مشاوره ی مناسب و تخصصی جهت تسهیل امور جابجایی و اسباب کشی

_ ارائه خدمات باربری ، اتوبار و وانت بار در مناطق مختلف و متناسب با نیازها و شرایط هر منطقه

_ شفاف سازی در خصوص هزینه از همان ابتدای قرارداد

باربری در بابلسر | اسباب کشی در بابلسر

ارائه مشاوره در خصوص مناسب ترین موقعیت جابجایی

شما تجربه ای در خصوص زمان اسباب کشی در بابلسر یا شهر دیگر ندارید.

پس وظیفه شرکت است که روزها و ساعات پر ترافیک شهر شما را بداند و به شما ساعت و تایم دقیق بدهد. شمال باربری در تمام زمینه ها و به صورت رایگان به شما مشاوره میدهد.

باربری بابلسر

اعزام ماشین مناسب با اثاثیه شما

یکی از اجزای اصلی در اسباب کشی، ماشین اسباب کشی است . انتخاب بهترین ماشین برای اسباب کشی باید با در نظر گرفتن نوع و حجم بار و کاملا هوشمندانه انجام شود. در نتیجه انتخاب اشتباه ماشین مناسب اسباب کشی ، دردسر های زیادی را به همراه دارد. خودروهای مختلفی در امر باربری و حمل و نقل فعالیت دارند . خودروهای سبک و سنگین زیادی وجود دارند که انواع بارها را با ابعاد و حجم های مختلف از نقطه ای به نقطه ی دیگر جابجا می کنند.

هزینه حمل بار توسط نیسان و وانت کمتر از کامیون و کامیونت است. از این رو بسیاری از شرکت ها بدون در نظر گرفتن حجم اثاثیه شما خودروهایی را اعزام می کنند که هزینه بالایی برای شما دارد.

باربری شمال بار با صراحت و دقت این مسائل را بررسی می کند. و ماشین مناسب با نوع و حجم اثاثیه شما را انتخاب میکند.

ارائه خدمات جامع و کامل برای اسباب کشی

یک شرکت باربری تنها وظیفه ی حمل بار را ندارد.

کلیه خدمات از جمله بسته بندی، نظافت، حمل و نقل، و چیدمان را نیز باید بطور حرفه ای و تخصصی انجام دهد.

باربری بابلسر

ارائه بیمه نامه و بارنامه

حمل صحیح و سلامت اثاثیه از وظایف اصلی شرکت باربری است. اما باید همه احتمالات را در نظر گرفت.

اگر اتفاقی بیفتد یا وسیله ای آسیب ببیند، شرکت باید جبران خسارت کند.

از این رو ارائه بیمه نامه بسیار امر مهمی در اثاث کشی و حمل بار است. تا جبران خسارات احتمالی شود.

باربری بابلسر | حمل بار در بابلسر

تماس با ما

شما عزیزان می توانید قبل از شروع هر کدام از فرایند های فوق، با شماره های زیر تماس بگیرید.

افراد ما برای پاسخگویی به سوالات شما به صورت شبانه روزی حضور دارند.

برای باربری در بابلسر تماس بگیرید.

09119124452