باربری در ایزدشهر

باربری در ایزدشهر

باربری در ایزدشهر | ایزدشهر از شهرهای استان مازندران در شمال ایران است که در ۷ کیلومتری شرق نور و ۸ کیلومتری غرب محمودآباد واقع شده‌ است.این شهر، در بخش مرکزی شهرستان نور در کنار دریای خزر قرار دارد. جمعیت «ایزدشهر» در سال ۱۳۹۵، برابر با ۷٬۴۳۹ نفر گزارش شده‌است.این شهر در سال ۱۳۸۴ خورشیدی از ادغام روستاهای بازارسر، ساروج‌ محله و امیرآباد کناره از توابع دهستان بخش مرکزی شهرستان نور تشکیل شد.شهرداری آن نیز در تاریخ ۱۲ بهمن ۱۳۸۴ تأسیس شد.محلات اصلی شهر، امیرآباد کناره بازارسر و سادات‌ محله در قسمت شرقی و ساروج‌ محله (سراج‌ محله) در قسمت غربی و شرقی است. از این جهت باربری  شمال بار  قصد دارد تا با استفاده از وسایل نقلیه باربری در ایزدشهر به شما خدمت رسانی کند.

باربری شمال بار چه خدماتی را ارائه می کند؟

حمل و نقل ایمن

شمال بار ، به جرأت، یکی از با تجربه ترین و متعهد ترین پرسنل را در استان مازندران دارا می باشد.
این افراد. جمع آوری و چیدمان. محصولات را. با دقت بالا انجام خواهند داد تا حتی آسیبی جزئی متوجه کالا نباشد.

پرسنل کاردان

افراد ما در این شرکت. برای بسته بندی صحیح و دقیق.محصولات شما تعلیم دیده اند.
در این صورت خسارت وارده به محصولات تا حد صفر درصد کاهش پیدا می کند.
اگر امنیت تضمینی را می طلبید، پیشنهاد ما استفاده از شمال باربری می باشد.

شمال باربری

بیمه کالا و بارنامه حمل و نقل

ارائه بیمه کلیه وسایل شما ،تضمین کار ماست. شمال باربری علاوه بر سرعت در اسباب کشی ایزدشهر با بیمه کردن تمامی کالاهای تجاری و اثاثیه منزل ،شما را به یک اسباب کشی با خیال آسوده دعوت می کند. مقصد شما در هر نقطه ای از ایران که باشد، خودروها و وسایل نقلیه مجهز طی بارنامه و بیمه نامه رسمی اقدام به حمل بار در سراسر شهرهای ایران می نمایند.

افتخار شرکت شمال باربری ارائه کیفیت همیشگی به مشتریان گرامی است.

تمامی آنچه از یک اسباب کشی و وسیله حمل و نقل انتظار دارید را با شمال باربری تجربه کنید.

معتبرترین بیمه کالا و بارنامه حمل و نقل را تنها از باربری ما بخواهید.

پاسخگویی شبانه روزی

شما می توانید در هر زمان به صورت شبانه روزی و 24 ساعته از خدمات باربری ما در ایزدشهر بهره ببرید و ما در اسرع وقت نیروی های خدماتی خود را به شما می رسانیم.

باربری در ایزدشهر | حمل بار در ایزدشهر
باربری در ایزدشهر | حمل بار در ایزدشهر

باربری در ایزدشهر

قیمت معقول

خودرو باری متناسب با کالای شما جهت حمل و نقل از ایزدشهر اعزام می شود تا از هزینه های اضافه صرفه نظر شود. نرخ انتقال بر اساس مصوبه مقدار تناژ و مسافت می باشد.

اعزام در اسرع وقت

شمال باربری با حضور به موقع نیروی کار در زمان معین در محل و انجام بارگیری در نهایت دقت و سرعت و جابه جایی کالا در زمان تعیین شده، بدون تأخیری جابه جا خواهیم کرد. پس با ما تماس بگیرید تا از خدمات این شرکت بهره مند شوید.

باربری در ایزدشهر | اثاث کشی در ایزدشهر
باربری در ایزدشهر | اثاث کشی در ایزدشهر

باربری در ایزدشهر برای حمل اثاثیه

شمال باربری برای. کسانی که قصد فرستادن. باری را از ایزدشهر به هر کجای ایران داشته باشند را انجام می دهد. البته این شرکت باربری برای کسانی که قصد حمل اثاثیه منزل را داشته باشند. خدمات ویژه ای را ارائه می دهد. ارائه کارگر. بسته بندی. یکی از این خدمات است. این موضوع برای کسانی که وقت کافی ندارند. یا اطلاعاتی. درباره نحوه. بسته بندی اثاثیه ندارند بسیار مفید است؛ زیرا تنها با درخواست کارگر بسته بندی. می توانند. نگران این موضوع نباشند.

کارگر جمع آوری اثاثیه. در ایزدشهر بسیار به ندرت یافت می شود. اما شرکت شمال باربری این امکان را برای کسانی که در ایزدشهر زندگی می کنند و قصد جا به جایی به منزل جدید را دارند، فراهم کرده است.

شمال باربری می‌ تواند به شما تضمین بدهد که بار شما را به سلامت به مقصد مورد نظرتان برساند؛ زیرا استفاده از وسیله نقلیه مناسب باربری برای بار شما و وجود رانندگان مناسب و دارای مهارت رانندگی با ماشین‌ های باربری باعث می شود تا شما از به سلامت رسیدن بارتان اطمینان حاصل کنید.

باربری در ایزدشهر

هزینه باربری

تعرفه و قیمت حمل بار و اثاثیه در ایزدشهر مبلغ ثابتی نیست و نمی توان قیمت یک اسباب کشی را به طور دقیق اعلام کرد.این قیمت ها با توجه به عوامل زیادی متغیر است .از جمله این موارد که در هزینه های باربری ایزدشهر موثر می باشد می توان به موارد زیر اشاره نمود :

نوع خودرو مورد استفاده
مبدا و مقصد بارگیری و حمل و تخلیه بار
نوع محموله و میزان ارزش آن
تعداد طبقات

برای هزینه دقیق با کارشناسان ما در شمال باربری تماس بگیرید. کارشناسان ما به صورت رایگان پاسخ گوی تمامی سوالات شما می باشند.

باربری در ایزدشهر

شمال باربری

شرکت شمال باربری با سال ها سابقه درخشان در حمل بار ایزدشهر و مازندران و اسباب کشی منزل ایزدشهر و مازندران آماده ارائه خدمات باربری به صورت 24 ساعته در کل کشور می باشد. انواع کامیون و کامیونت اتاقدار. و عایق بندی شده. مختص حمله اثاثیه. منزل به همراه رانندگان متعهد و حرفه ای حمل و نقل صحیح بار و تحویل به موقع در مقصد را تضمین می نمایند

شمال باربری به شما یک اسباب کشی بی دغدغه را هدیه می دهد تا برای همیشه خاطره ای خوب از اسباب کشی در ذهن شما باقی بماند.

سال ها تجربه ،همراه با کارکنان جوان و ماهر و همچنین ماشین های حمل بار جدید از ویژگی های بارز شرکت ماست.

همکاران ما در شرکت شمال باربری به صورت 24 ساعته پاسخگوی شما مشتریان گرامی میباشند.

باربری در ایزدشهر | شمال باربری در ایزدشهر
باربری در ایزدشهر | شمال باربری در ایزدشهر

هدف ما جلب رضایت شما

شعار شمال بار مامطیر خدمت به مردم و رضایت مشتریان است.ما به این دو اعتبار خود می بالیم.به ما در خدمات رسانی در ایزدشهر یاری کنید.

باربری در ایزدشهر

تماس با ما

شما عزیزان می توانید قبل از شروع هر کدام از فرایند های فوق، با شماره های زیر تماس بگیرید.

افراد ما برای پاسخگویی به سوالات شما عزیزان به صورت شبانه روزی حضور دارند.

برای باربری در ایزدشهر تماس بگیرید.

09119124452