اتوبار مازندران

اتوبار مازندران | اگر تجربه اسباب کشی را داشتید حتما اصطلاح اتوبار را زیاد شنیده‌اید. در واقع از اتوبار برای جابجایی وسایل بزرگ که خودمان به تنهایی قادر به جابجایی آن نیستیم، استفاده می‌کنیم. وسایل سنگین نظیر گاو صندوق ، پیانو ، یخچال، وسایل تناسب اندام مانند تردمیل، مبلمان و میز نهار خوری. و وسایل چوبی بزرگ مانند ویترین‌های بزرگ و پر حجم. از جمله وسایلی هستند که جابجایی آنها به تنهایی ممکن نیست و برای حمل آنها باید از افراد حرفه‌ای کمک بگیریم.

شمال باربری

اتوبار

اتوبار از دو بخش اتو و بار. تشکیل شده است. و بخش اول به معنای اتومبیل و بخش دوم به معنای حمل و نقل و باربری است. اتوبار اصطلاحی است که به شرکت های حمل بار زمینی اطلاق می گردد.

اتوبار اصطلاحی است رایج در صنعت حمل و نقل. این اصطلاح به شرکت هایی اطلاق می شود که وظیفه حمل بار و جابجایی آن از نقطه ای به نقطه دیگر را دارند. حمل بار در این گونه شرکت ها می تواند شامل هر نوع بار اعم از وسایل و اسباب منزل , جهیزیه عروس , لوازم شرکت و محل کار , انواع بار تجاری و اداری و به صورت زمینی و از طریق ماشین های مخصوص باشد.

اتوبار مازندران

انواع اتوبار

اتوبار را به 2 دسته می توان تقسیم کرد

درون شهری و اتوبار بین شهری.

درون شهری

متداول‌ ترین نوع اتوبار باربری درون شهری است، که برای انواع اسباب‌کشی درخواست دارد. شرکتی که برای باربری انتخاب می‌کنید. با توجه به حجم و نوع بار شما. یک یا چند ماشین مخصوص. را در نظر گرفته. و کار جابه‌جایی را استارت می‌زند.

معمولا از خودروهای سبک و نیمه‌سنگین مانند وانت، نیسان و کامیونت برای اتوبار درون شهری استفاده می‌شود. این ماشین‌ها هم کار جابه‌جایی را به سرعت انجام می‌دهند، هم تردد با آنها در شهر آسان و مهم‌تر از آن مجاز است.

اتوبار در مازندران | انواع اتوبار

برون شهری

در کنار اسباب‌کشی‌ های متعدد در سطح شهر، گاهی هم باید اسباب و اثاثیه را از شهری به شهر دیگر منتقل کرد، یا اینکه بار خریداری‌شده (مثلا لوازم برقی خانگی) از یک شهر را به شهری دیگر فرستاد. در این شرایط باید از خدمات اتوبار برون شهری یا بین شهری اسفاده کرد.

حمل اثاثیه

با وجود اینکه حمل اثاثیه منزل کار سخت و استرس‌ زایی است ولی اگر توسط شرکتی معتبر و حرفه‌ای صورت پذیرد آسان و بدون دردسر می‌شود. شمال باربری یکی از همان شرکت‌های اتوبار مازندران است که حرفه‌ای و با تجربه در زمینه حمل اثاثیه منزل و جابجایی وسایل سنگین در حین اسباب کشی است. وسایلی که در حالت عادی توسط فردی عادی امکان جابجایی آنها وجود ندارد و امکان صدمه دیدن آنها نیز وجود دارد.

اتوبار مازندران | حمل اثاثیه در مازندران

یکی دیگر از عوامل استرس‌زا در روند حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی قیمت نجومی و بالای برخی از شرکت‌های حمل بار است. بسیاری از شرکت‌ ها قیمت اولیه و پایان کارشان یکی نیست و متغیر است. نداشتن ثبات در قیمت دهی، به عنوان یکی از نقاط ضعف در میان برخی شرکت‌ های حمل بار و اثاثیه منزل به شمار می‌آید. برای داشتن مشتری همیشگی و وفادار باید در قیمت‌ دهی ثبات داشته باشید، همچنین منصفانه و مقرون به صرفه به مشتری قیمت بدهید.

چرا شمال باربری

موسسه باربری و اتوبار شمال باربری از جمله شرکت های ارائه دهنده خدمات اسباب کشی در مازندران می باشد که بصورت شبانه روزی فعالیت می کند. ما در شرکت شمال باربری با داشتن افراد با تجربه و متخصص خدمات حمل بار و اثاثیه منزل را بصورت کاملا تخصصی و با قیمت مناسب ارائه می دهیم . اگر قصد جابجایی اثاثیه منزل ، ادارات ، کالا و… را دارید می توانید بر روی ما حساب باز کنید و از ما خدمات حمل بار را دریافت کنید. انجام باربری اثاث منزل با انواع خودرو. (کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان و وانت بار ). و همچنین. بسته بندی اثاثیه منزل. به صورت درون شهری. و برون شهری انجام می شود.

اتوبار مازندران

از تعهدات شمال باربری حمل و جابجایی ایمن وسایل از مبدا تا مقصد است.

ما در طول اسباب کشی از پتوها و تشک‌ های برای جلوگیری از آسیب به وسایل استفاده می‌کنیم.

شمال باربری در تمام روزهای هفته و همچنین ایام تعطیل. آماده ارائه خدمات. به شما عزیزان است.

بسته بندی. با دقت کامل صورت می‌ پذیرد. و در مقصد نیز با نهایت توجه وسایل از داخل جعبه‌ها خارج می‌شوند .

از جمله خدمات شمال باربری پشتیبانی ۲۴ ساعته، امکان رزرو برای روزهای آتی و بارگیری و تخلیه ایمن وسایل است.

ارائه خدمات متمایز در امر اسباب کشی. توانسته است ما را. مطمئن ترین اتوبار در مازندران. معرفی نماید.

اتوبار مازندران | اتوبار در مازندران

خدمات شمال باربری

حمل بار شهری. عرضه و انجام كلیه. خدمات بسته بندی. جا به جایی و حمل و نقل بین شهری اسباب و اثاثیه و كالا در استان مازندران

بسته بندی حرفه ای به معنی جمع آوری منظم و جلوگیری از شکستن و. خسارت می باشد.

اتوبار مازندران

برای حمل و نقل. وسایل داخل شهر و بین شهری. پرسنل کار آزموده. و با تجربه و خوش اخلاق. و به صورت حرفه ای با سالها تجربه در امر حمل و نقل شما را یاری می کنیم و صفر تا صد کار را به ما بسپارید

ارائه خدمات اسباب کشی بدون محدودیت مکانی

ارائه خدمات اسباب کشی و حمل بار به صورت شبانه روزی

حمل بار بین شهری. عرضه و انجام كلیه خدمات بین شهری اسباب و اثاثیه و كالا در سراسر ایران

عوامل موثر در نرخ و هزینه اتوبار مازندران

معیارهای مختلفی در تعیین قیمت اتوبار و باربری نقش دارند. نهادی که این معیارها را مشخص می‌کند، اتحادیه باربری و اتوبار هر شهر است. مهمترین معیارها در محاسبه قیمت عبارت‌اند از:

تعداد ساعت انجام کار
تعداد نیروهای حمل بار

اتوبار مازندران

فاصله مبدا و مقصد
نوع اتومبیل
نوع اسباب و اثاثیه. حمل شده. (اسباب کشی ماشین ظرفشویی، جا به جایی گیاهان، حمل یخچال ساید و …)
محدوده جغرافیایی اتوبار

تماس با ما

شما عزیزان میتوانید برای رزرو و راهنمایی بیشتر از خدمات باربری و اثاث کشی با شمال باربری تماس بگیرید.
افراد ما برای پاسخگویی به شما عزیزان به صورت شبانه روزی حضور دارند.

09119124452