اثاث کشی از مازندران به تهران

اثاث کشی از مازندران به تهران | به دلیل حجم بالای مهاجرت مردم به شهرهای بزرگ از جمله تهران وجود یک باربری مطمئن و کاربلد از واجبات است. یکی از خدمات شرکت “باربری شمال بار”، ارائه خدمات حمل بار به تهران است که شامل جابجایی و حمل بار و اثاث کشی از مازندران به تهران و همچنین به صورت برعکس از تهران به مازندران می باشد.

خدمات باربری و اتوبار شمال بار، با سالها تجربه درخشان در زمینه باربری و حمل بار به صورت برون شهری، در زمینه خدمات باربری مازندران به تهران و بالعکس. بهترین خدمات را در این زمینه به مشتریان گرامی ارائه می دهد.

شمال باربری

نکته مهم و اساسی، بسته بندی کالاهای شما و ارسال مطمئن اثاثیه می باشد. و اگر این کار اصولی و درست انجام نشود، ممکن است خسارات مالی و معنوی جبران ناپذیری داشته باشد.

این خطرات از لحاظ زمان بندی تحویل بسته. تا با ارزش و نفیس بودن اشیا موردنظر می توانند باشند. و استرس و نگرانی های ریز ودرشت به فرستندگان یا گیرندگان آن کالا وارد کنند. شما با اعتماد به باربری شمال بار این مسائل را تجربه نخواهید کرد و بعد از همکاری با ما با خیالی آسوده می توانید ارسالی راحت و بدون مشکل را تجربه کنید.

اثاث کشی از مازندران به تهران | اسباب کشی از مازندران به تهران

اثاث کشی از مازندران به تهران

اگر بسته بندی اثاثیه برای شما دشوار است و از استحکام آن ها مطمئن نیستید. این کار را به متخصصان خود در شمال باربری بسپارید. تا به صورت کاملا حرفه ای و تضمینی بسته بندی را انجام دهند

ابتدا وسایل کوچکتر و سپس وسایل بزرگتر با ابزارهایی نظیر چسب های قوی و مخصوص، کارتون های محکم و یا انواعی از نایلون های حباب دار جمع آوری میشوند.

حمل بار به تهران و سایر استان ها و نقاط دیگر کشور نسبت به باربری در داخل مازندران، دقت و حساسیت بیشتری را می طلبد. چرا که هنگام ارائه خدمات اسباب کشی به کسانی که قصد اسباب کشی و جابجایی اثاثیه خود به تهران را دارند، باید با دقت مواظب اسباب و اثاثیه ها باشند و سلامت آنها را در طول مسیر حفظ کنند.

راننده نیز باید ضمن داشتن تسلط به جاده و اصول رانندگی در آن، بهترین مسیر را انتخاب کند. و با توجه به اسباب و اجناسی که حمل می کند، انتخاب و شرایط آب و هوایی را هم درک کند

البته مسئله آب و هوا و وضعیت جاده مسئله ای است. که همیشه باید مد نظر رانندگان و هم صاحبان این لوازم و وسایل قرار بگیرد. به خصوص در ایامی مانند پاییز و زمستان که جابجایی و حمل بار از مازندران به تهران. به دلیل بارندگی و کولاک جاده لغزنده است و از حساسیت بیشتری برخوردار است

اثاث کشی از مازندران به تهران | حمل بار از مازندران به تهران

برای اثاث کشی از مازندران به تهران چه ماشین هایی ارائه می دهیم؟

ما در شمال باربری اثاث کشی شما عزیزان را با خودروهایی نظیر کامیون. خاور، نیسان و کامیونت انجام می دهیم که همه آن ها کاملا مسقف و مجهز هستند. همه خودرو ها دارای تعداد زیادی پتو. به دلیل جلوگیری از صدمه دیدن وسایل و استحکاک کمتر است.

شمال باربری

ما از رانندگان کاملا حرفه ای که سال ها سابقه اسباب کشی بین استان ها را دارند استفاده میکنیم تا اسباب کشی شما به صورت کاملا حرفه ای و بدون کوچکترین صدمه و معطلی انجام شود.

برای انتخاب بهترین ماشین برای اسباب کشی در ابتدا باید به نوع و حجم بار خود توجه کنیم . برای بارهای کمتر ، خودروهای حمل اثاثیه کوچکتر و برای بارهای حجیم و یا زیاد ، ماشین های اسباب کشی بزرگتر را انتخاب کنیم .

اثاث کشی از مازندران به تهران | ماشین مناسب حمل بار

فاکتور بعدی ، محل مبدا و مقصد در اسباب کشی است . فاصله ی بین مبدا و مقصد ، می تواند در انتخاب نوع ماشین اسباب کشی تاثیر گذار باشد . هرچه فاصله بین محل بارگیری و تخلیه بیشتر باشد ، مثلا از شهری به شهر دیگر ، بهتر است از خودروهای اسباب کشی سنگین استفاده شود . و اگر فاصله کوتاه است و یا درون شهری است ، ماشین های کوچکتر گزینه های مناسب تری هستند .

ساعت و زمان حمل اثاثیه ، از گزینه های دیگر در انتخاب نوع ماشین باربری است . در ساعات پیک ترافیک ، خودروهای سنگین با محدودیت های ترافیکی مواجه هستند .

فصلی که برای حمل اثاثیه خود انتخاب کرده اید ، یکی دیگر از فاکتور های انتخاب بهترین خودروی حمل اثاثیه منزل است . در فصول بارانی و برفی ، بهترین گزینه برای انتخاب ، خودروهای مسقف و چادر دار بزرگ و یا کوچک برای حمل اثاثیه هستند .

مزایای استفاده از اتوبار از مازندران به تهران

صدور بارنامه و بیمه نامه دولتی

مجهز به انواع ماشین های مخصوص حمل بار

حمل تخصصی انواع بار از جمله مواد غذایی، حمل مصالح ساختمانی ، ماشین آلات و. دستگاه های مختلف و حمل اثاثیه منزل و موسسات شرکت ها

فعالیت در تمام ایام هفته به صورت شبانه‌روزی

مشاوره رایگان در خصوص انتخاب نوع ماشین حمل بار

بسته بندی انواع اثاثیه سبک و سنگین به صورت اصولی و حرفه ای

اثاث کشی از مازندران به تهران

داشتن رانندگان حرفه ای: استفاده از رانندگان مسلط به ماشین های بزرگ برای جا به جایی آسان در کوچه ها و …

ارائه کارتن های مخصوص. جهت جمع آوری اثاثیه و استفاده از بهترین لوازم بسته بندی

انتقال و حمل بارهای سنگین با استفاده از نیروهای مجرب و حرفه ای و تجهیزات مدرن

انجام چیدمان اثاثیه زیر نظر مشتری توسط نیروهای حرفه ای

ارائه خدمات VIP و ویژه

تضمین آسیب نرسیدن به بار و امنیت کالا

استفاده از کادر مجرب و آموزش دیده. برای حمل انواع بار با رعایت اصول اخلاقی

اثاث کشی از مازندران به تهران | مزایای استفاده از اتوبار

قیمت اثاث کشی از مازندران به تهران

هزینه اثاث کشی از مازندران به تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله:

فاصله شهر مبدا تا مقصد

نوع ماشین انتخابی

تعداد کارگر

نوع و حجم بار

تعداد طبقات و اینکه ساختمان آسانسور دارد یا خیر

و اگر مشتری خدمات بسته بندی و چیدمان را هم بخواهد به هزینه ها اضافه می شود.

اثاث کشی از مازندران به تهران

در مجموع عواملی که در باربری مازندران به تهران مهم هستند و باید پیش از اقدام به آنها توجه کرد، عبارتند از:

شهر مبدا و فاصله آن تا تهران

انتخاب جاده مناسب و نزدیکتر
وضعیت آب و هوای جاده
یک طرفه و یا دوطرفه بودن جاده
ریزش برف و یا باران در طول مسیر (در فصل های سرد سال)
ترافیک و یا شلوغی احتمالی مسیر
حجم اسباب و اثاثیه.ای که باید حمل شوند
ماشین باربری مورد نیاز (وانت، کامیون، خاور و یا تریلی)

تماس با ما

شما عزیزان میتوانید برای رزرو و راهنمایی بیشتر از خدمات باربری و اثاث کشی با شمال باربری تماس بگیرید.
افراد ما برای پاسخگویی به شما عزیزان به صورت شبانه روزی حضور دارند.


09119124452