اثاث کشی در بابلسر

اثاث کشی در بابلسر | بابلسر یکی از شهرهای ساحلی استان مازندران هست که همه روزه مسافران زیادی در این شهر چه به صورت موقت و چه دائم اسکان می کنند. برای جابجایی داخل و یا بین شهری اولین چیزی که بار سنگین اثاث کشی را از دوش ما برمیدارد وجود یک باربری معتمد و متعهد است. با شمال باربری در بابلسر شما با خیالی آسوده به حمل بار و اثاثیه خود بپردازید.

شمال باربری

یکی از امکانات ویژه ای که شمال باربری در زمینه باربری بابلسر، ارائه می دهد، حمل اثاثیه منزل است. این شرکت می تواند از مرحله اول یعنی بسته بندی اثاثیه. تا آخرین مرحله یعنی حمل و نقل اثاثیه را انجام دهد. ممکن است بپرسید که این شرکت چگونه این کار را انجام می دهد.؟ اگر شما با شمال باربری در بابلسر تماس بگیرید. و برای حمل اثاثیه منزلتان کمک بخواهید. می توانید تقاضا کنید تا برای شما جهت بسته بندی اثاثیه هم کارگر بفرستند.در این صورت شرکت برای شما کارگر بسته بندی می فرستند و باربری اثاثیه را انجام می دهد.

این افراد موظف هستند. در روز معین شده در منزل شما حضور داشته باشد و کار بسته بندی را انجام دهند. بعد از اتمام این کار نوبت به حمل آنها می رسد. در این مرحله شرکت با توجه به حجم بار شما نیسان بار، وانت بار، کامیونت و خاور می فرستد و اثاثیه را برای باربری به مقصد شما جا به جا می کند.

اثاث کشی در بابلسر

اسباب‌کشی و جابجایی اثاث منزل از رویدادهایی در زندگی است که احتمال اینکه در سال یک‌ یا دو بار برای هر خانواده مستاجری پیش بیاید زیاد است و این اتفاق می‌تواند بسیار آزار دهنده باشد. ولی اگر بتوانید شروع به برنامه‌ریزی و مدیریت برای آن نمایید، از این فرآیند نه‌ تنها صدمه ندیده بلکه برای منتقل شدن به مکانی جدید احساس لذت خواهید کرد. یکی از عواملی که به راحت تر کردن اثاث کشی کمک میکن استفاده از کارتن های مناسب حمل بار میباشد. شمال باربری در این مقاله به بررسی کارتن های مناسب حمل بار می پردازد.

اثاث کشی در بابلسر | اسباب کشی در بابلسر

کارتن بار

کارتن اسباب کشی یا کارتن حمل بار، محصولاتی هستند که به صورت اختصاصی برای جا به‌ جایی لوازم استفاده می‌شوند. از آنجایی که بسته‌بندی لوازم در حین اثاث کشی امری حساس است استفاده از کارتن مناسب اهمیت بالایی دارد. بنابراین کارتن‌هایی که برای این منظور استفاده می‌شوند. باید با توجه به یکسری استانداردها ساخته شوند. به عنوان مثال جنس، ابعاد، مشخصات ظاهری، استحکام و … مواردی هستند که تولیدکنندگان کارتن اسباب‌کشی باید در نظر بگیرند.

اثاث کشی در بابلسر

در زمان های قدیم از هر نوع کارتنی به ویژه کارتن جای میوه برای اثاث کشی استفاده می‌ کردند. البته که این کار باعث می شود تا بیشتر لوازم شکستنی در مسیر بشکنند. اما خوشبختانه امروزه کارتن های مخصوصی. برای جا به جایی بار وجود دارد که به آن ها کارتن حمل بار گفته می‌ شود. این محصولات دارای ویژگی هایی هستند که بهترین انتخاب برای اسباب کشی می باشند. در ساخت این کارتن ها تمامی استاندارهای لازم رعایت شده است. و شما می توانید با خیال راحت تمامی وسایل خود را داخل آن قرار دهید.

انواع کارتن های حمل بار

خوشبختانه کارتن های حمل بار در انواع مختلفی تولید می شوند که شما می توانید با توجه به نیاز خود و اندازه اسباب ها هر کدام از انواع این محصول را انتخاب کنید.

انواع کارتن های مخصوص اسباب کشی عبارتند از:

کارتن های بسیار کوچک
متوسط
بزرگ
خیلی بزرگ

اثاث کشی در بابلسر

کارتن حمل بار مخصوص لباس
کارتن پنج لایه
مخصوص کتاب
کارتن های زیپ دار

توجه به ویژگی ها و نوع کارتن های اثاث کشی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است‌. توجه داشته باشید که قبل از اقدام به جمع کردن وسایل کارتن های متناسب با هر یک از وسیله ها را به درستی انتخاب کنید، تا اثاث کشی شما به بهترین شکل ممکن انجام شود

اثاث کشی در بابلسر | کارتن حمل بار

ویژگی کارتن های حمل بار

کارتن اسباب کشی دارای ویژگی‌های خاص خود بوده. و طبق یک سری استانداردها تولید می‌گردد. اما سوالی که ذهن افراد را درگیر می‌کند این است که کارتن اثاث کشی خوب چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟. در ادامه به بررسی ویژگی‌های کارتن اسباب کشی خوب و استاندارد پرداخته‌ایم:

استحکام بالای کارتن

مهم‌ترین پارامتر در خرید یک کارتن حمل بار مناسب، توجه به جنس و مقاومت آن است. کالاهای بسته‌بندی باید با اطمینان درون کارتن قرار گرفته و از آسیب‌های احتمالی وارد شده حین جابه‌جایی در امان باشند. چرا که تضمین سلامت کالاها مهم‌ترین بخش در حمل و نقل هر وسیله‌ای است.

سایز مناسب کارتن

برای اینکه لوازم با اطمینان بیشتری جابه‌جا گردند تهیه کارتنی با سایز مناسب بسیار ضروری است. چرا که این موضوع سبب می‌شود اجسام به صورت منظم و صحیح در کنار یکدیگر قرار بگیرند. به عنوان مثال هرگز نباید کارتن بزرگی را برای حمل اجسام کوچک و شکننده انتخاب کرد. زیرا این موضوع سبب می‌شود در حین جابه‌جایی اسباب به یکدیگر برخورد کرده و احتمال ایجاد آسیب و شکستگی بالا برود.

اثاث کشی در بابلسر

بخشی از وسایل مورد استفاده در منازل. و محل کار شامل وسایل کوچکی هستند که. قرار دادن آنها به صورت تکی در یک کارتن. حجم و هزینه بالایی را شامل می شود. به همین دلیل افراد تلاش می کنند تا این محصولات را برای نظم بیشتر، راحتی جابه جایی و چینش مجدد، کنار یکدیگر درون یک کارتن قرار دهند. به علاوه چینش درست مانع از آسیب دیدن به وسایل خواهد شد.

اثاث کشی در بابلسر | کارتن اثاث کشی

توجه به تعداد لایه‌های کارتن

برای انتخاب تعداد لایه‌های کارتن به ابعاد کارتن و وزن محصولاتی که قرار است درون آن قرار گیرد توجه کنید. برای اجسام سنگین و یا برای تعداد زیادی وسایل کوچک که قرار است کنار همدیگر قرار بگیرند و در نتیجه وزن زیادی را شامل شوند، مناسب‌ترین و بهترین کارتن اثاث کشی محصولاتی هستند که در ۵ لایه طراحی و تولید می‌گردند. چرا که این دسته از کارتن‌های حمل بار دارای استحکام بالایی بوده و احتمال آسیب دیدن وسیله‌ها به حداقل می‌رسد. ولی در صورتیکه محصولات سبک هستند و یا ابعاد کارتن کوچک است می توانید از کارتن های سه لایه استفاده کنید.

اثاث کشی در بابلسر

استفاده از کارتن های مخصوص اثاث کشی در جا به جایی وسایل بسیار اهمیت دارد. بنابراین هیچ‌گاه نسبت به خرید این جعبه ها بی توجه نبوده و از کارتن های معمولی استفاده نکنید. کارتن های حمل باربری سلامت لوازم شما را تضمین کرده و موجب سریع تر شدن روند اسباب کشی خواهند شد.

تماس با ما

شما عزیزان میتوانید برای رزرو و راهنمایی بیشتر از خدمات باربری و اثاث کشی با شمال باربری تماس بگیرید.
افراد ما برای پاسخگویی به شما عزیزان به صورت شبانه روزی حضور دارند.

09119124452