اسباب کشی مازندران

اسباب کشی مازندران | شمال باربری سرویس حمل بار و اثاثیه منزل را انجام می دهد و مردم عزیزی که در مازندران ساکن هستند و حتی شما عزیزان در هر نقطه از ایران می توانید اسباب کشی خود را به شمال باربری بسپارید و با خیال راحت اسباب کشی و حمل بار خود را انجام دهید.

شمال باربری در خدمت شماست تا تجربه ای خوب و دلنشین از باربری و حمل اسباب و اثاثیه خود داشته باشید. ما با تجربه سال ها فعالیت در این زمینه به شما این اطمینان را می دهیم. که از مجموعه خدمات شمال باربری رضایت کامل داشته باشید.استفاده از لوازم کامل و کارتن های محکم و چند لایه. استفاده از ماشین های مخصوص اسباب کشی. و کارگران حرفه ای. موجب شده است. که نتیجه نهایی کار. بسیار رضایت بخش باشد.

شمال باربری

چگونه یک اسباب‌کشی راحت و ایمن داشته باشیم؟ اصول یک اسباب‌کشی حرفه‌ای و ایمن چیست؟ هنگام اثاث‌کشی به چه نکاتی باید توجه کنیم؟ ترفندهای یک اسباب‌کشی راحت چیست؟ برای اسباب کشی در مازندران چه اصولی را رعایت کنیم؟ با شمال باربری همراه باشید تا به بررسی نکات مهم اسباب کشی بپردازیم:

اسباب کشی مازندران | اثاث کشی در مازندران

اصول اسباب کشی

۱. لیست کارهای اسباب کشی را از قبل تهیه کنید

2. وسایل مورد نیاز اثاث کشی را از قبل تهیه کنید:

یکی از مهم ترین نکات اسباب کشی است و همانطور که میدانید برای اثاث کشی منزل به وسایلی مانند کارتن در سایزهای مختلف، چسب نواری پهن، قیچی، صندوق، برچسب، طناب، ماژیک و غیره نیاز دارید.

3. جمع کردن وسایل را به روزهای آخر موکول نکنید.

4. کارتن مناسب تهیه کنید.

اسباب کشی مازندران

۵. بهتر است از وسایل آشپزخانه شروع کنید:

آشپزخانه و وسایل آن پیچیده‌ترین قسمت خانه است. بسته‌بندی وسایل را از آنجا شروع کنید تا استرس نگیرید. جمع کردن آشپزخانه بار زیادی را از دوش شما بر می‌دارد. برای شروع بسته‌بندی وسایل بهتر است ابتدا ظروف شکستنی را بسته‌بندی کنید. و با این کار. مانع شکستن. ظروف در زمان بسته‌بندی وسایل دیگر شوید.

6. بعد از بسته بندی. کارتن ها را برچسب گذاری کنید

اسباب کشی مازندران | اسباب کشی در مازندران

7. وسایل را دسته‌بندی کنید:

هنگام جمع کردن وسایل خانه، انواع مختلف وسایل را ابتدا دسته‌بندی و سپس در جعبه‌های جدا قرار دهید. مثلا جعبه‌ای را به وسایل الکترونیکی و جعبه دیگر را به ابزار و پیچ ‌و مهره اختصاص دهید. حتما. نام هر بسته را. روی آن بنویسید. تا هنگام باز کردن گیج نشوید. این کار علاوه بر اینکه مانع آسیب دیدن وسایل می‌شود، از سردرگمی و گم شدن وسایل هنگام باز کردن در مکان جدید نیز جلوگیری می‌کند.

8. قطعات مبلمان را جدا کنید.

اگر مبلمان، تخت، میز یا وسایل دیگر شما قابلیت باز شدن قطعات دارند، آن‌ها را از هم باز کنید تا هنگام جابجایی آسیب نبینند. باز کردن قطعات باعث حمل راحت و کاهش آسیب‌دیدگی وسایل می‌شود.

9. کارتون شکستنی‌ها را جدا کنید.

شمال باربری

10. از وسایل نرم خانه برای بسته‌بندی استفاده کنید:

لازم نیست برای بسته‌بندی وسایل حساس و شکستی، حتما از کاغذ باطله، روزنامه یا ضربه‌گیر استفاده کنید. می‌توانید با قرار دادن لباس‌ها. یا پارچه‌های نرم خود در جعبه یا کارتون. وسایل را ایمن کنید تا هنگام حمل‌ و نقل حرکت نکنند.

11. برای جابجایی از شرکت های باربری و افراد با تجربه در این زمینه استفاده کنید.

در این روز ها هر استان، دارای چندین شرکت باربری می باشد؛ این مورد درباره استان مازندران هم نیز صدق می کند. شرکت های باربری، جزو شرکت های خدماتی محسوب می شوند که تمامی پروسه اسباب کشی مازندران را برای شما انجام می دهند. بسیار مهم است که چند روز قبل اسباب کشی در مازندران، شرکت باربری خود را انتخاب و زمانی را برای خود رزرو کنید.

اسباب کشی مازندران | باربری در مازندران

چطور در کمتر از 24 ساعت اسباب کشی کنیم؟

1- حتماً می‌دانید که ترس و نگرانی به جای اینکه شما را به موفقیت نزدیک کند، سد راه شما برای غلبه و شکست غول اسباب کشی است پس به هیچ عنوان نترسید.

2- قبل از قرار دادن. اسباب و اثاثیه در کارتن‌ها حتماً آن‌ها را تمیز کنید. از طرفی لازم نیست وقتی از یک خانه به خانه دیگر نقل مکان می‌کنید، همه وسایل به درد نخور را هم به دنبال خود ببرید. بهتر است. هنگام. بسته بندی. یک کیسه زباله هم کنار دستتان باشد. تا وسایل به درد نخور و یا خراب که قابل تعمیر نیستند را در آن بریزید.

3- کارتن‌های ظروف شکستنی را با حوله یا پارچه بپوشانید. به این ترتیب از آسیب ضربه‌های احتمالی به ظروف داخل کارتن جلوگیری می‌کنید.

4- وقتی نوبت به جمع آوری لباس‌ها می‌رسد نیازی به خالی کردن کمدهایی که قرار است به خانه جدید منتقل شوند ندارید. در واقع می‌توانید کشوهای کمد را از آن جدا کرده و همان‌طور که لباس‌هایتان در آن قرار دارد، روی آن را بپوشانید. اگر کمدها را به خانه جدید منتقل می کنید. بهتر است لباس‌هایتان را به جای اینکه در کارتن‌های جدا قرار دهید. در کارتن‌هایی که بزرگ هستند و در آن‌ها وسایل سنگین. مثل کتاب. قرار داده اید. جاسازی کنید. به این ترتیب کارتن‌ها بیش از حد سنگین نمی‌شوند و حمل آن‌ها آسان‌تر می‌شود.

اسباب کشی مازندران

5- وسایل هر اتاق را در یک زمان. بسته بندی. کنید. مثلاً وقتی همه وسایل اتاق پذیرایی را جمع کرده اید. و در کارتن‌های. برچسب گذاری. شده. قرار دادید. به سراغ اتاق‌های دیگر بروید.

6- وسایل خود را دسته بندی کنید. مثلاً اسباب بازی‌ها را جدا کنید. وسایل مربوط به کار خود را جدا کنید.

7- تا زمانی که به طور کامل اسباب کشی نکرده‌اید و جابجا نشده‌اید، کارتن‌ها را باز نکنید.

8- کنترل نهایی را فراموش نکنید.

9- اگر از شرکت‌های. حمل و نقل و باربری استفاده می‌کنید. و در خدمات. آن‌ها بسته بندی وسایل نیز وجود دارد بهتر است کار بسته بندی. وسایلی که روی آن‌ها بسیار حساس هستید. را خودتان انجام دهید.

اسباب کشی همواره پروسه ای همراه با ریسک بوده است؛ لذا به شما پیشنهاد می کنیم پروسه اسباب کشی خود را در مازندران، به شرکت های باربری بسپارید. در این مقاله به تمامی نکات و اصول مهم اسباب کشی مازندران پرداختیم. امیدواریم این مقاله به شما در راستای اسباب کشی در مازندران کمک کافی را کرده باشد.

تماس با ما

شما عزیزان میتوانید برای رزرو و راهنمایی بیشتر از خدمات باربری و اثاث کشی با شمال باربری تماس بگیرید.
افراد ما برای پاسخگویی به شما عزیزان به صورت شبانه روزی حضور دارند

09119124452