باربری آمل

باربری آمل | آمل یکی از پرجمعیت‌ترین شهرهای استان مازندران و مرکز شهرستان آمل است. شهر باستانی آمل که در مرکز استان مازندران قرار دارد، از سمت شمال به محمود آباد، از شمال شرقی به بابلسر، از شرق به بابل مرتبط است. آمل یکی از قدیمی‌ترین شهرهای ایران است. همچنین قطب صنعت و یکی از تولیدکنندگان مهم برنج ایران است. یکی از قدیمی‌ترین مراکز یک‌جانشینی جهان، از شهرهای مهم ترابری، کشاورزی، گردشگری، معدنی و صنعتی است.

شمال باربری

شهرستان آمل با 237 واحد صنعتی فعال در شهرک های صنعتی از مهم ترین شهرهای صنعتی کشور محسوب می شود. و با تولیدات بسیار از ارکان اصلی صادر کننده تولیدات استان به سراسر کشور می باشد. شهرستان آمل به دلیل ارتباط اصلی جاده ای با پایتخت کشورمان در محدوده هراز. باعث تسهیل در انتقالات کالایی و مسافری به تمام نقاط کشور شده است. به همین دلایل باربری از مهم ترین خدمات مورد نیاز شهر آمل گردیده است.


خدمات باربری شمال بار

انواع خودرو های باری

از انواع ماشین های اسباب کشی در همه جای دنیا برای اثاث کشی استفاده می‌شود. در ایران معمولاً از خاور مسقف و نیسان روباز برای اسباب کشی بهره می‌برند. ماشین اسباب کشی عبارت است از وانت پیکان، وانت نیسان و خاور مسقف. خاور مسقف اثاث کشی در مدل‌های بنز ۶۰۸، هیوندا و ایسوزو وجود دارد. به خاطر ممنوعیت ورود کامیون و تریلی در روز به داخل شهر معمولاً از ماشین سنگین برای اسباب کشی استفاده نمی‌شود. خاور و کامیون و کامیونت به ترتیب بیشترین اصلاحاتی است که مردم برای سفارش ماشین حمل اثاثیه منزل استفاده می‌کنند.

جابجایی اثاثیه منزل براساس درخواست مشتری با وانت، نیسان، خاور ۶۰۸ و کامیون اتاق دار و مسقف صورت می‌گیرد. مردم از اصطلاحات کانتین‌دار، روبسته‌ هم برای ماشین مسقف استفاده می‌کنند. بیشترین خودروهایی که مشتریان پشت تلفن از ما درخواست می‌‌کنند عبارتند از: نیسان، خاور، ایسوزو و هیوندای. ابعاد کانتین خاور به طول ۵.۲۵ متر، عرض ۲.۲۰ متر، ارتفاع ۲.۴۵ متر و ارتفاع از سطح زمین ۳.۲۰ متر است و ابعاد قسمت بار نیسان طول ۲.۲ متر و عرض آن ۱.۵۰ متر و ارتفاع آن ۲ متر است.

باربری آمل

ایسوزو و هیوندا بهترین نوع ماشین برای ارسال بار به شهرستان می باشند چون هم اتاقشان بزرگتر است و هم سریعتر هستند و در کمترین زمان ممکن بار را به مشتری تحویل میدهند. خاور بنز برای داخل شهری مناسبتر است چون از لحاظ سرعت قابل مقایسه با ایسوزو نیست.

انواع خودروهای باری سنگین، سبک. مسقف و روباز. در باربری شمال بار به کار گرفته می شوند. در صورتی که در خصوص ماشین های باری، نرخ کرایه ماشین باری، حمل با ماشین باری و اجاره ماشین باری سوالی دارید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

باربری آمل

پاسخ گویی شبانه روزی

خدمات باربری بدون هیچ محدودیت زمانی حتی در روزهای تعطیل به هموطنان گرامی ارائه می شود. همچنین کارشناسان ما به صورت شبانه روزی. و به طور رایگان آماده دادن مشاوره به شما عزیزان میباشند. شمال باربری با داشتن 5000 خودرو باری فعال در سراسر کشور می تواند پیشنهاد خوبی برای جابجایی هر نوع کالاهای شما باشد.

باربری آمل

قیمت مناسب

قیمت باربری یکی از پر سرچ ترین کلمات در بین افرادی است که می خواهند از خدمات اثاث کشی و باربری استفاده کنند. خبر خوب این است که در هر زمان و هر شرایطی می توان یک باربری با قیمت مناسب جهت حمل بارهای خود پیدا کنید چرا که با رعایت نکاتی به راحتی می توان در هر جای کشور که هستید یک باربری معتبر با قیمت مناسب و همچنین امکانات متنوع پیدا کنید. تعرفه‌ها و خدمات ارائه شده از همان ابتدا. شفاف و مشخص است. همچنین کارشناسان ما به دقت نیاز شما را بررسی کرده و سرویس مناسب برای شما را معرفی می‌کنند. خودروی باری متناسب با کالای شما جهت حمل و نقل اعزام می شود تا از هزینه های اضافه صرف نظر شود.

باربری در آمل | اثاث کشی در آمل

بیمه و ضمانت حمل و جابجایی

شرکت‌های ارائه دهنده خدمات باربری، مرسوله مشتریان را از یک نقطه به نقطه‌ای دیگر حمل می‌کنند و ضرورت ضمانت بار که تضمین سلامت محموله را در برمی‌گیرد توسط بیمه حمل و نقل انجام می‌شود.

ضرورت بیمه حمل و نقل زمانی بیشتر می‌شود که فرستنده کالا تصمیم به ارسال محموله و حمل بار به استان های دیگر دارد و در این صورت برای تعهد اطمینان بار ارسالی، انتخاب بیمه باربری، بهترین گزینه است. از طرفی بارهایی که مقدار آنها زیاد است و یا ارزش مادی زیادی دارند و یا از حساسیت بالایی برخوردار هستند، تضمین سلامت تحویل آنها به مقصد بسیار مهم است و برای جبران خسارت‌های احتمالی وارده به کالاهای ارسالی، بیمه کردن آنها از طرف صاحب بار، تصمیم عاقلانه‌ای است.

تمامی حمل و نقل در شمال بار بصورت کاملا ایمن و مطمئن انجام می پذیرد. به همین خاطر جهت رفاه حال و آسودگی خاطر شما عزیزان. تمامی حمل و نقل ما دارای ضمانت. و بیمه مربوط به هر انتقال. توسط باربری شمال بار فراهم شده است.

باربری آمل

هدف ما جلب رضایت شما

این شرکت با داشتن انواع کامیون حمل بار توانایی جابجایی هر نوع باری با هر اندازه و وزنی را به تمام نقاط ایران دارد.
خودروهای حمل بار این شرکت دارای بارنامه های معتبر هستند. و در صورت بروز حادثه برای خودرو یا بار. تمام خسارت وارد شده به مرسوله توسط شرکت بیمه جبران می شود.
در واقع شما می توانید صفر تا صد کار را بر عهده این شرکت بگذارید. این شرکت نه تنها برای جابجایی و حمل. اقدام میکند بلکه قادر به بسته بندی لوازم شما نیز. می باشد.
حمل بار از مبدا مازندران به سراسر ایران و برعکس به صورت دربستی و خرده بار انجام می شود.

شعار باربری شمال بار خدمت به مردم و رضایت مشتریان است.ما به این دو اعتبار خود می بالیم.

باربری در آمل | اسباب کشی در آمل

تماس با ما

شما عزیزان می توانید قبل از شروع هر کدام از فرایند های فوق، با شماره های زیر تماس بگیرید.

افراد ما برای پاسخگویی به سوالات شما به صورت شبانه روزی حضور دارند.

برای باربری در آمل تماس بگیرید.

09119124452