باربری از شمال به تهران

باربری از شمال به تهران | حمل تخصصی بار و کالا از شمال به تهران در کمترین زمان ممکن با استفاده از انواع خودروها همراه با بهترین و کاملترین بیمه نامه، ارسال کالا و لوازم خانگی و محصولات کشاورزی و صنعتی از شمال به تهران با انواع کامیون ، تریلی ، خاور ، نیسان و وانت صورت میگیرد.

ارسال محموله های خود را با کمترین هزینه به شمال باربری بسپارید تا بدون هزینه های اضافی انتقال بار انجام شود.

برای حمل بار از درب کارخانه و باربری از درب انبار نیز می توانید با ما تماس بگیرید تا سرویس باربری و حمل بار را به شما ارائه کنیم. حمل بار از درب انبار یکی از خدمات تخصصی شمال باربری است.که با توجه به حجم زیاد بارهای ارسالی از انبارها و کارخانه ها می توان خدمات مختلف و متنوع حمل بار و حمل و نقل را به مشتریان عزیز ارائه کرد.

حمل بارهای صنعتی , حمل اثاثیه شهرستان , حمل بارهای کشاورزی , حمل بار کارخانه ها , حمل بار صنایع, توسط شمال باربری انجام میشود.

باربری از شمال به تهران | شمال باربری

انواع ماشین باربری

کامیون
خاور
نیسان
وانت

حمل بار دربستی شمال به تهران

برای حمل بار از مازندران به تهران , لازم است تا بارنامه دولتی صادر شود و در صورتیکه شما حمل بار خود را مستقیماً به باربری ها نسپارید در این بین دلال ها واسط شما و باربری می شوند و مبلغ بسیار زیادی را به عنوان کمیسیون از هزینه پرداختی شما را برمی دارند. در صورتیکه شما با یک باربری معتبر کار کنید باربری سودی در حدود ۵ الی ۱۰ درصد از کل مبلغ را به عنوان کارمزد دریافت می کند که مبلغ مذکور در دل کرایه است و شما چیزی بیشتر از مبلغ کرایه اعلامی را پرداخت نمی کنید. لازم به تاکید مجدد است که حمل بار برون شهری بدون بارنامه دولتی ممنوع می باشد.

خدمات دربستی برای حمل و نقل انواع بار و کالا در اختیار شما می باشد. در این خدمات رسانی ، یک خودروی مخصوص حمل بار ، تنها در اختیار شما قرار میگیرد و بار شما را حمل می نماید.

باربری از شمال به تهران
باربری از شمال به تهران

حمل بار با کامیون به تهران

یکی از خودروهای باربری که حجم زیادی از انواع بار و کالا از طریق آن به نقاط مختلف کشور ارسال میشود کامیون است.کامیون ها برای حمل و نقل انواع مختلفی از بار و کالا مناسب هستند و از دلایلی که بیشترین استفاده از این وسیله در ایران رایج است می توان به قیمت تمام شده برای مشتری اشاره کرد، همچنین انعطاف پذیر بودن و ابعاد کوچکتر نسبت به تریلی این وسیله برای حمل در مسیر هایی که برای تریلی دشوار تر است نیز یکی دیگر از دلایل استفاده از کامیون می باشد.

باربری از شمال به تهران | حمل بار از مازندران به تهران
باربری از شمال به تهران | حمل بار از مازندران به تهران

باربری مازندران به تهران با بیمه نامه معتبر و کامل

قیمت بیمه نامه باربری مازندران به تهران بر اساس سطح پوشش بيمه مشخص مي گردد.

پوشش بیمه نامه باربری مازندران به تهران نيز بر اساس ارزش بار شما مشخص مي گردد.

در واقع بر اساس ارزش بار كه توسط صاحبين بار اعلام مي گردد ، پوشش بيمه به بار شما تخصيص پيدا مي كند.

تعرفه کرایه باربری مازندران به تهران

ارزانترین خدمات حمل بار از شمال ،به همراه بیمه نامه و بارنامه با انواع کامیون و تریلی و خاور مسقف و روباز با کمترین نرخ کرایه را به شمال باربری بسپارید.

تعرفه کرایه ها برای حمل بار شمال به تهران و ارسال بار به تهران بستگی به ، شرایط آب و هوا ، طول مسیر مبدا تا مقصد ، هزینه بیمه ، زمان ارسال بار و نوع ماشین انتخابی و… دارد که در قیمت کرایه ها تاثیر بسیاری دارد .

باربری از شمال به تهران | تعرفه باربری
باربری از شمال به تهران | تعرفه باربری

مسیر مازندران به تهران

بین مازندران و تهران از چند مسیر می توان تردد کرد. از جمله سه جاده اصلی و مهم بین این دو استان: جاده چالوس، جاده فیروزکوه و جاده هراز. این سه جاده که جزء زیباترین جاده های ایران نیز هستند.هر روزه میزبان هزاران کامیون، وانت و یا تریلی است که در این مسیرها تردد و اقدام به حمل بار و جابجایی کالا می کنند.

در این میان شاید بنظر برسد که جابجایی و انتقال اسباب و اثاثیه از طریق جاده فیروزکوه از دو جاده دیگر راحت تر باشد. اما طول مسیر و شهری که مقصد جابجایی اثاثیه و لوازم منزل، خواهد بود نیز در این میان، بسیار مهم است. در اینجا مقایسه ای داریم بین این سه جاده:

  • جاده هراز: این جاده طول آن در حدود 183 کیلومتر است. بین آمل و تهران قرار گرفته و کوتاه ترین مسیر بین این دو شهر می باشد. این جاده یکی مسیرهای اصلی باربری مازندران تهران است .بسیاری از شرکت ها و کارخانجات از طریق این مسیر اقدام به فرستادن بار و کالاهای خود می کنند.
  • جاده فیروزکوه: این جاده، بین قائمشهر و تهران قرار دارد و معمولا امنیت بیشتری نسبت به جاده هراز دارد. این جاده دارای طولی در حدود 247 کیلومتر است و یکی از جاده های پر تردد تهران به مازندران است.
  • جاده چالوس یا کرج چالوس: از شهرستان چالوس شروع شده و به کرج منتهی می شود.یکی از زیباترین جاده های ایران است ولی با این وجود گاهی ترافیک سنگینی در آن اتفاق می افتد. این جاده برای جابجایی مسافر و حمل بار به شهرهایی چالوس، نوشهر و نواحی اطراف آنها مورد استفاده قرار می گیرد.

باربری از شمال به تهران | شمال باربری

جاده ها همیشه خطرات خاص خود را دارند. لذا رانندگان به خصوص رانندگان ماشین های باربری از قبیل وانت، کامیون و یا تریلی باید حداکثر احتیاط لازم را در این زمینه داشته باشند.

جاده های شمال از جمله جاده های مازندران که برای باربری بین مازندران و تهران مورد استفاده قرار می گیرند. هر روز میزبان صدها و یا هزاران خودرو و ماشین های حمل بار هستند. البته مسئله مهم دیگر این است که بسته بندی و گذاشتن اسباب و وسایل در خودروی حمل بار (باربری) باید به درستی صورت گرفته شده باشد.

تماس با ما

باربری مازندران به تهران با امینت بالا در کمترین فرصت برای شما مشتریان گرامی به صورت حرفه ای توسط شمال باربری انجام خواهد شد .

از ما جهت پاسخگویی به سوالات شما در زمینه حمل بار از مازندران به تهران از خدمات مشاوره رایگان استفاده کنید.

09119124452