باربری بابل به تهران

باربری بابل به تهران | بسیاری از مردم مهاجرت به شهر های بزرگ را انتخاب کرده اند و از طرفی به دلیل گستردگی محصولات کشاورزی و مرکبات، باربری که مورد اعتماد و با تجربه باشد در رده اول نیازهای جامعه است. شمال باربری باربری بابل به تهران را با بهترین شرایط حمل نقل همراه با بیمه نامه و کمترین هزینه ارسال بار ، با بهترین امکانات انجام می دهد.

شمال باربری

باربری شمال بار با مشاوره رایگان که در اختیار شما عزیزان قرار داده است. می تواند به شما بهترین مشاوره را همه روزه و به صورت رایگان ارائه دهد تا تمام اطلاعات لازم را جهت حمل بار از بابل به تهران بدست بیاورید.

ترفند کاهش قیمت اسباب کشی

انتخاب ماشین باربری مناسب

در اسباب‌کشی ممکن است یک سری هزینه‌های پیش بینی نشده‌ پیش بیاید و تا حدودی می توان این موارد را کنترل کرد. هزینه اجاره خاور برای اسباب‌کشی در مقایسه با سایر ماشین‌های اتوبار نسبتاً سنگین‌تر است. وانت بار ارزان‌ترین ماشین اتوبار برای انجام اسباب‌کشی است. اما قصد داریم یک نکته جالب را به شما یادآور شویم! ممکن است تمام وسایل شما در یک وانت بار به تنهایی جا نشود. و نیاز باشد تا اتومبیل چند بار پیاپی. در مبدأ و مقصد رفت و آمد کند. با این روش کاهش هزینه‌های اسباب کشی غیر ممکن است. از طرفی در یک ماشین کوچک با وسیله‌های زیاد امکان آسیب به اثاثیه بیشتر می‌شود. به این صورت یک اسباب کشی ارزان را تجربه نخواهید کرد بلکه ممکن است به دلیل افزایش دردسر، بر هزینه های شما افزوده شود.

باربری بابل به تهران

پس عاقلانه‌ترین روش انتخاب یک ماشین باربری متناسب با حجم وسایل شماست. در این زمینه می‌توانید از مشاوره شرکت باربری بهره‌مند شوید تا کاهش هزینه‌ های اسباب کشی و افزایش امنیت اثاثیه را تجربه کنید.

باربری بابل به تهران | ماشین مناسب باربری

بسته بندی اصولی

از مهمترین مراحل اسباب کشی بسته بندی است. این فرایند تاثیر بسزایی در هزینه های اسباب کشی دارد اما با این حال باید کاملا به طور اصولی انجام شود. وقتی که به طور صحیح انجام گیرد هم از اثاثیه‌تان محافظت می‌کند و هم از هزینه های اضافی می‌کاهد. وسایل باید به درستی در جعبه ها قرار گیرند. بسیاری از افراد به این نکته توجهی ندارند و اثاثیه را بدون رعایت نکات فضاسازی در جعبه قرار می‌دهند.

باربری بابل به تهران

این موضوع باعث می‌شود که برای قرار دادن هر وسیله. در کارتن فضای زیادی اشغال شود. در نتیجه برای بسته بندی تمامی اثاثیه. باید جعبه های بیشتری را خریداری و تهیه نمود. همچنین هرچه تعداد جعبه ها کمتر باشد. بر تعداد دفعات کارگر برای بارگیری، نوع ماشین وانت بار و … تاثیر گذار خواهد بود. در نتیجه باعث کاهش هزینه های اثاث کشی شما خواهد شد.

استفاده از کمک اقوام و آشنایان

حمل بار و اثاثیه منزل نیاز به مهارت دارد و چنانچه فردی نا آشنا شروع به چنین کاری کند ممکن است صدمات جبران ناپذیری به خود یا حتی لوازم با ارزش و حساس وارد نماید. چنانچه اقوام یا آشنایانی دارید که می توانند به شما در زمینه اسباب کشی کمک کنند کافی است شما فقط ماشین باربری را سفارش دهید و با این کار تا 70% از مخارج اثاث کشی را کم کنید. اما با این حال باید توجه داشته باشید که ممکن است این کاهش هزینه کمی گول زننده باشد و در صورتی که اشتباه و خطایی رخ دهد، هزینه های مادی بسیار بیشتری به شما تحمیل شود. بنابراین زمانی که از این بابت مطمئن نیستید بهتر است از مشاوره و پرنسل حرفه ای یک شرکت خدمات اسباب کشی و باربری استفاده نمایید.

باربری بابل به تهران | اتوبار بابل به تهران

انتخاب روزهای غیرتعطیل و ساعات مناسب

برای کاهش هزینه اسباب کشی و پس انداز پول خود در انتخاب زمان اثاث کشی و جا به جایی هوشمندانه عمل کنید. تاریخ و زمان اسباب کشی نقش مهمی در تعیین میزان هزینه اسباب کشی دارد. همیشه میزان عرضه و تقاضا در تعیین هزینه جا به جایی اثر گذار است.

اگر شما هم تصمیم دارید که اسباب کشی را به روز تعطیل یا آخر هفته موکول کنید باید بگوییم که گامی مخالف برای کاهش هزینه‌ های اسباب کشی برداشته اید!

باربری بابل به تهران

اکثر مردم برنامه اسباب‌کشی را به اواخر هفته و روزهای تعطیل موکول می‌کنند. از طرفی در روزهای تعطیل خیابان‌ها جای سوزن انداختن نیست. در اواخر هفته و روزهای تعطیل به دنبال افزایش تقاضا، هزینه‌های باربری به دلیل افزایش حجم کاری و دشواری در حمل و نقل افزایش می‌یابد.

انتخاب شرکت باربری با هزینه مناسب

در میان انواع راهکار‌های کاهش هزینه اسباب‌کشی، موردی که از اهمیت بالایی برخوردار است، انتخاب یک شرکت باربری با هزینه مناسب و خدمات متنوع و مطمئن است. درست است که تعرفه و قیمت‌های شرکت‌های باربری از طریق اتحادیه مشخص می‌شود و اغلب اجازه تغییر در آن را ندارند ولی باربری‌ها می‌توانند در قیمت‌هایی مثل دستمزد کارگران بابت هر ساعت کار، سختی کار مانند داشتن پله در خانه، سنگین بودن وسایل و … تغییراتی ایجاد کنند، و صورت‌حساب‌های متفاوتی در انتهای کار پیش روی شما بگذارند.

باربری بابل به تهران | شرکت باربری خوب

به همین جهت توصیه ما این است که حتماً هنگام انتخاب شرکت باربری، دقت کافی و لازم را به خرج بدهید و از میان باربری‌های مختلف، باربری را انتخاب کنید که مناسب‌ترین هزینه و متنوع‌ترین و مطمئن ترین خدمات را ارائه می‌دهد و قبل از نهایی کردن رزرو خود تمامی شرایط مبدأ، مقصد، تعداد کارگران مورد نیاز، میزان زمان تقریبی اسباب‌کشی و … را روشن و شفاف بیان کنید تا باربری بتواند تخمین دقیقی از میزان هزینه نهایی داشته باشد و در اختیار شما قرار دهد. به این ترتیب می‌توانید خاطره خوشی از اسباب‌کشی داشته باشید.

باربری بابل به تهران

در پایان باید به این نکته اشاره کنیم که منطقه جغرافیایی، میزان ترافیک و طول مسیر نیز بر روی هزینه باربری تأثیرگذار است و بهتر است زمانی را برای اسباب‌کشی انتخاب کنید که کمترین میزان ترافیک را داشته باشد.

تماس با ما

شما عزیزان میتوانید برای رزرو و راهنمایی بیشتر از خدمات باربری و اثاث کشی با شمال باربری تماس بگیرید.
افراد ما برای پاسخگویی به شما عزیزان به صورت شبانه روزی حضور دارند.

09119124452