باربری بین شهری مازندران

باربری بین شهری مازندران | حمل بار بین شهری به معنای حمل و نقل و ارسال هر نوع بار از یک شهر به شهری دیگر است. انتقال بار از شهری به شهر دیگر همواره مشکلاتی را به همراه داشته است. بخصوص وقتی این بارها سنگین و در ابعاد بزرگی هم باشند.
باربری شمال بار در ارسال بار به تهران و شهرستان های دیگر بدون محدودیت تخصص دارد.

مهمترین نکته ای که در باربری بین شهری مورد اهمیت قرار میگیرد حفظ امنیت بار موقع اسباب کشی و جابجایی است که نیاز به تجهیزات مورد نیاز این کار دارد. در حمل بار به شهرستان کلیه مواردی که در اسباب کشی داخل شهر باید مورد توجه قرار بگیرند، مانند ماشین باربری، تجهیزات، بسته بندی از حساسیت بسیار بالاتری برخوردار هستند تا امنیت بار حفظ شود.
حمل بار به شهرستان با استفاده از خودورهای مختلف مانند: وانت و وانت نیسان، کامیون، تریلی، خاور مسقف و روباز و … انجام می گیرد.

باربری بین شهری مازندران | باربری بین شهری

نکات مهم در باربری بین شهری

میزان مسافت بین شهری

عامل مهم دیگر که بر باربری بین شهری تاثیر می گذارد، مسافتی است که بین شهرها باید طی شوند. حال هر چقدر این مسافت بیشتر باشد مسلما باید نکات بیشتری رعایت شود. بخصوص اگر دو شهر آب و هوای یکسانی نداشته باشند و یا جاده های پر پیچ و خم و باریکی داشته باشند. در این شرایط عموما از ماشین های باربری با استحکام بالا استفاده میشود، همراه با رانندگانی که حرفه ای بوده و تجربه ی رانندگی به مدت طولانی را نیز دارند.

شریط آب و هوایی

یکی از مهم‌ترین مواردی که در باربری بین استانی باید در نظر گرفته شود آب و هوای شهر مبدأ و مقصد در روز تعیین شده، است. بخصوص اگر مسیر بین شهرها، جاده ی خطرناک و پرپیچ و خمی داشته باشند، در فصل سرما و با بارش باران و برف کار بسیار سخت تر می شود. تیم پشتیبانی همواره این موارد را در نظر باید بگیرد و هشدار لازم را به صاحبین بار و رانندگان بدهد. اگر صاحب بار اصرار به انتقال بار خود در روز خاصی را دارد که شرایط جوی مناسب نیست، باید از رانندگانی مجرب با داشتن ماشین های باربری مطمئن و امن استفاده شود. رانندگانی که تجربه ی رانندگی در چنین شرایطی را دارند.

نوع ماشین باربری

عامل مهم دیگر در باربری بین شهری، استفاده از نوع ماشین باربری برای جا به جایی بار است. البته انتخاب نوع ماشین به صورت مستقل اتفاق نمی افتاد و وابسته عوامل گوناگونی است. یکی از این عوامل، نوع و میزان بار است. مسلما هر چقدر وزن بار بیشتر باشد و یا حجم بیشتری داشته باشد نیازمند ماشین بزرگتری مثل تریلی هستیم ولی برای بارهای کم از وانت و نیسان نیز می توان استفاده کرد.

همچنین عامل دیگر می تواند آب و هوا باشد. اگر هوا بارانی و یا برفی باشد نیازمند ماشینی مسقف هستید و یا برای مسافت های طولانی شاید وانت گزینه ی خوبی نباشد و از ماشین های مقاوم تری باید استفاده شود

باربری بین شهری مازندران | نوع ماشین باربری

هزینه باربری بین شهری

تعیین قیمت و هزینه برای باربری بین شهری به یک عدد واحد ختم نمی شود و عوامل گوناگونی برای مشخص کردن آن نقش دارند. با بررسی هر یک از این عوامل موثر بر هزینه باربری برون شهری متوجه ی هزینه های اصلی آن می شویم.

باربری بین شهری مازندران | شمال باربری

نوع ماشین

یکی از مهم ترین عوامل موثر، نوع ماشینی است که برای ترابری انتخاب می شود. با توجه به نوع کالا، ماشینی که انتخاب می شود می تواند ابعاد متفاوتی داشته باشد و در نتیجه هزینه ی متفاوتی هم خواهد داشت.

باربری میان شهری ما با ماشین های باربری از جمله: وانت، تریلی، ترانزیت، کامیون و خاور انجام می شود که با توجه به میزان وزن و حجم بار شما، نوع ماشین انتخاب می شود. هر چقدر ماشین مستحکم تر و قوی تر باشد هزینه ی بیشتری جهت آن پرداخت می شود. تمامی ماشین های باربری استاندارد هستند و تمامی مدارک لازم جهت سلامت و ایمنی را دارا هستند

مسافت بین شهرها

یکی از عوامل مهم در باربری های بین شهری میزان مسافت بین شهر ها است. هر چه این مسافت بیشتر شود و شهر ها از هم دورتر باشند این هزینه بیشتر خواهد شد

میزان بار

در اصل در ابتدای کار وزن بار و سپس حجمی که اشغال می کند یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت باربری بین شهری است. هر چه وزن بار بالاتر رود و حجم آن نیز بیشتر باشد به ماشین باربری مقاوم تر و بزرگ تری احتیاج است

تعداد کارگر

هر کارگر برای جابه جایی هزینه ای دریافت می کند. این هزینه بستگی به تعداد بار ، وزن و میزان جابجایی است که توسط کارگران صورت می گیرد

باربری بین شهری

نوع وسیله نقلیه جهت باربری بین شهری

زمانی که یک فرد و یا یک گروه به فکر اسباب‌کشی و جا به جایی لوازم خود می‌افتند، در گام نخست باید مجموعه‌ای از بهترین افراد و ماشین‌های باربری را انتخاب نمایند.

ماشین‌های حمل بار بین شهری متفاوت هستند. چرا که وابسته به نوع و حجم لوازم، قاعدتاً از ماشین‌های متفاوتی استفاده خواهد شد.

حمل بار بین شهری در صورتی که حجم بالایی را داشته باشد، باید از ماشین‌های سنگین و سرپوشیده استفاده شود. این در حالی است که به منظور حمل بارهای سبک‌تر، نیازی به استفاده و انتخاب ماشین‌های سنگین نیست.

در نتیجه ماشین‌های باربری و حمل بار بین شهری در هر بخش بسته به نوع بار انتخاب می‌شوند.

البته که مشتریان در انتخاب این ماشین‌ها نیز سهم عمده‌ای خواهند داشت و می‌توانند بر اساس شرایط مورد نظر خود، بهترین ماشین مد نظر را انتخاب نمایند.

خودروهای سنگین و سبک دو نوع از انواع خودروهای باربری به شمار می‌روند. این خودروها به صورت کلی عبارت‌اند از:

تریلی
کامیون
وانت
نیسان

باربری بین شهری مازندران | شمال باربری

خدمات شمال باربری در حمل و نقل بین شهری

هدف ما در شمال باربری آسودگی خاطر شما از حمل صحیح و ایمن بار و اثاثیه منزل و تحویل به موقع بار شما در شهر مقصد می باشد.

جلوگیری از اتلاف وقت با استفاده از تجهیزات با کیفیت و پرسنل مجرب در شمال باربری به دست می آید.
مهم ترین سرویس های شمال باربری در باربری بین شهری شامل خدماتی نظیر:
بسته بندی وسایل منزل و ادارات و ..
بارنامه تضمینی
بیمه رایگان معتبر
خدمات VIP در حمل بار اعم از حمل جهیزیه
استفاده از مدرن ترین ماشین های حمل بار
مشاوره رایگان
خدمات شبانه روزی
می باشد.
مشاوره رایگان از خدمات ویژه‌ در شمال باربری میباشد که به شما امکان انتخاب بهترین روش برای حمل بار به شهرستان‌ها را خواهد داد.

باربری بین شهری مازندران | شمال باربری

تماس با ما

شما عزیزان میتوانید برای رزرو و راهنمایی بیشتر از خدمات باربری و اثاث کشی با شمال باربری تماس بگیرید.
افراد ما برای پاسخگویی به شما عزیزان به صورت شبانه روزی حضور دارند.

09119124452