باربری در چالوس

باربری در چالوس | چالوس از شهرهای کهن استان مازندران است که در جلگه میانی کرانه دریای خزر جای گرفته‌ است. این شهرستان از شمال به دریای مازندران از مشرق به شهرستان نوشهر، از جنوب شرقی به شهرستان نور، از جنوب به شهرستان کلاردشت و از غرب به شهرستان عباس آباد محدود و دارای دو بخش مرکزی و مرزن آباد است. اکثریت جمعیت شهر چالوس را بومیان کلارستاق که طبری‌تبار هستند تشکیل می‌دهند. چالوس به دلیل داشتن دریا و جنگل های سرسبز به یکی از مهم ترین شهرهای توریستی مازندران معروف است. از آن جایی که متقاضیان خرید و اجاره ویلا در چالوس روند صعودی دارد بدین جهت وجود یک باربری و اتوبار خوب از ملزومات است.

باربری در چالوس

شمال باربری با نیروهای خبره و ماشین های باری مسقف و روباز و راننده های با تجربه در خدمت هم وطنان عزیز در چالوس می باشد و این امر مهم اثاث کشی را برای شما عزیزان آسان میکند.

همه ما در زندگی حداقل یک‌ بار استرس اسباب کشی را تجربه کرده‌ایم. به جرات می‌توان گفت اسباب کشی یکی از سخت‌ترین چالش‌های زندگی اجاره نشینی است. اما با راه‌های صحیح می‌توانید به خوبی این تنش‌ها و استرس‌های روزهای اثاث کشی را مدیریت کنید.

در صورتی که در روزهای آینده اثاث کشی دارید و در میان کارتن‌ها و اثاثیه منزل نمی‌دانید از کجا شروع کنید، با ما همراه شوید. در این مقاله به بررسی نکات اسباب کشی آسان و بی دردسر می‌پردازیم.

باربری در چالوس | اثاث کشی در چالوس

اسباب کشی آسان و بی دردسر

تا چشم به هم بزنید مهلت قرارداد خانه‌ای که اجاره کرده‌اید تمام می‌شود و فصل اسباب کشی منزل از راه می‌رسد. اغلب افراد با وجود اینکه بارها تجربه جابجایی و اسباب کشی را داشته‌اند در این مواقع با یک دنیا وسیله که هر کدام از آن‌ها در یک گوشه اتاق، در کابینت، در اتاق خواب یا حتی در پذیرایی جا خوش کرده مواجه می‌شوند. وسایلی که جمع‌کردن تک‌تک آن‌ها. و بسته‌بندی‌شان کاری سخت و زمان‌بر. به نظر می‌رسد و امکان ندارد در یک روز. بتوان آن‌ها را آماده اسباب کشی کرد.

باربری در چالوس

درست است که اسباب کشی دارای چالش‌ها و سختی‌هایی است که ذهن افراد را به خود مشغول می‌کند. اما با یک برنامه‌ریزی منظم می‌توانید اسباب کشی ارزان و راحتی را تجربه کنید. اگر می‌خواهید اسباب کشی منزل را بی‌دردسر و راحت انجام دهید، باید راهکارهای سنتی جمع کردن وسایل و بسته‌بندی آن‌ها را کنار بگذارید؛ و به سراغ روش‌های جدید بروید. پیشنهاد ما این است که کارهای اسباب کشی را به 3 بخش تقسیم کنید تا مدیریت فرآیند اسباب کشی برایتان آسان شود:

1. کارهای پیش از اثاث کشی

معمولا حجم کارها قبل از اسباب کشی و استفاده از خدمات اتوبار بیشتر است.کارهای قبل از اسباب کشی شامل موارد زیر است که باید قبل از روز اسباب کشی انجام دهید:

بررسی دقیق بازه زمانی جمع آوری. بسته بندی و جابجایی وسایل منزل
تهیه لیست از لوازم و وسایل منزل
جداسازی وسایل برقی و گازی
تمیز کردن و مرتب سازی. وسایل قبل از بسته بندی
بسته بندی دقیق. و مطمئن
حذف وسایل اضافه
علامت گذاری وسایل شکستنی
مراقبت از لوازم قیمتی
نگهداری از اسناد و مدارک مهم در مکانی امن
در دسترس بودن کمک های اولیه
آمادگی در مقصد
انتخاب یک باربری مناسب

باربری در چالوس | اسباب کشی آسان

2. کارهای روز اثاث کشی

معمولا در روز اسباب کشی مشکلات و خستگی‌های بسیاری وجود دارد که برای کنترل و انجام تمامی کارها به درستی و به دور از خستگی، نیاز به برنامه ریزی و رعایت نکاتی خواهد بود. نکاتی که باید در روز اسباب کشی و حین باربری رعایت کنیم جنبه‌های متنوعی دارند که به توضیح هر یک می‌پردازیم.

۱) حتما روز قبل اسباب کشی خواب کافی داشته باشید تا روز بعد انرژی و سحرخیزی لازم را داشته باشید.

۲) پوشیدن لباس مناسب. در روز باربری. هماهنگی‌های مربوط به هزینه‌ها، تعیین مسیر جدید منزل و چک کردن لیست با لوازم را فراموش نکنید.

۳) بالش‌ها و پتوها را نزدیک لوازم شکستنی بگذارید تا از آسیب به لوازم جلوگیری شود.

۴) شرکت‌های بسیاری وجود دارند که اعمال باربری و اسباب کشی را برای شما انجام می‌دهند. با استفاده از خدمات این شرکت‌ها در واقع کار را به کاردان سپرده و خودتان را از تمامی زحمات اسباب کشی خلاص می‌کنید. جالب است بدانید که تعدادی از این شرکت‌ها علاوه بر باربری. بسته بندی بار و باز کردن و چیدن بار را نیز انجام می‌دهند.

شمال باربری

3. کارهای پس از اثاث کشی

هنگامی که آخرین کارتن و وسایل را به منزل جدید منتقل کردید، اسباب کشی و کار شما با اتوبار پایان می‌یابد. اما کار شما هنوز تمام نشده است.

بر طبق لیست لوازم می‌توان شروع به چیدمان کرد. اسم‌هایی که از قبل بر روی کارتن‌ها نوشته‌اید شما را در پیدا کردن آن‌ها کمک خواهد کرد. توصیه می‌کنیم هنگام تخلیه بار جعبه مربوط به هر بخش منزل را در همان جا قرار دهید تا مجبور به حمل دوباره نشوید.

باربری در چالوس

بهتر است اول به سراغ آشپزخانه بروید و وسایلی ضروری مثل گاز و یخچال را روشن کنید.

توجه کنید که حتما نیاز نیست تمامی لوازم را در روز اول بچینید. سعی کنید لوازم ضروری. را آماده کرده. و بقیه لوازم خانگی را در روزهای دیگر و کم کم بچینید. در زیر به برخی از این کارها اشاره میکنیم:

قبل از باز کردن بسته. فضای جدید را تمیز کنید
وصل کردن آب، برق، گاز
تعویض قفل ها
شناسایی بخش های مهم خانه، مانند: محل قرار گیری فلکه آب، فیوز، کنتور آب و برق و …

در حالت کلی. برای انجام اسباب کشی. بسته بندی بار و باربری. می‌توانید از افراد مجرب. و شرکت‌های باربری استفاده کنید. در این حالت خسارات و خستگی ناشی از اسباب کشی بسیار کاهش خواهد یافت.

شمال بار با در اختیار داشتن نیروی کاری ماهر و توانا، دقت در زمان بندی ارسال و اعمال هزینه های پایین، حمل و نقلی پیشرفته و مطمئن را برای شما رقم خواهد زد و در لحظه به لحظه روز اثاث کشی در کنار شما عزیزان خواهد بود

باربری در چالوس | اسباب کشی در چالوس

شمال باربری

تماس با ما

شما عزیزان میتوانید قبل از شروع هر کدام از فرایند های فوق با شماره ی زیر تماس بگیرید

افراد ما برای پاسخگویی به سوالات شما به صورت شبانه روزی حضور دارند

برای باربری در چالوس تماس بگیرید

09119124452