باربری و اسباب کشی مازندران

باربری و اسباب کشی مازندران | مازندران با جلگه‌های سرسبز، کوهستان‌های پربرف، بیشه‌زارها و جنگل‌های هیرکانی در کنار سواحل زیبای دریای کاسپین (دریای خزر)، یکی از پرطرفدارترین استان‌های ایران برای گردشگری به شمار می‌رود. مازندران بهشت ایران زمین و یکی از سرسبزترین مناطق ایران زیبا محسوب می شود. این استان از لحاظ گردشگر پذیری، رتبه اول را در کشور دارد و هرساله پذیرای گردشگران و طبیعت گردان بسیاری است. مازندران به دلیل طبیعت زیبای ساحلی و جنگلی و صدها مرکز اقامتی و تفریحی. به عنوان قطب مهم گردشگری. شناخته. شده. است. از این جهت باربری شمال بار با استفاده از بهترین خدمات باربری در مازندران. آماده ارائه. خدمات ویژه. به شما عزیزان است.

باربری و اسباب کشی مازندران

انتخاب شرکت باربری مطمئن ،حرفه ای ،مسئولیت پذیر و با نظم کاری بالا جهت حمل بار کاری دشوار می باشد.

باربری و اسباب کشی مازندران | باربری مازندران

شمال باربری

شمال باربری با سال ها سابقه در این زمینه تخصص خود را به مشتریان اثبات کرده و رضایت صد در صدی آنها را نیز کسب نموده است.

پرسنل و خدمتگزاران شما در شمال باربری در مازندران. با بهره گیری از اندوخته ها و تجربیات سالیان دراز خویش. آماده اند که شما را. در جابجایی مطمئن و بی دغدغه. اسباب و اثاث منزل خویش بصورت شبانه روزی به بهترین نحو یاری رسانند.

گروه اجرایی شمال باربری. موظف هستند در قبال شما مسئولیت پذیر بوده. و بهترین خدمات را. با کارگران ماهر. و آموزش دیده. در باربری و اسباب کشی در مازندران ارائه کنند.

جابجایی مبلمان در اثاث کشی

در مواقع اثاث کشی نکاتی برای نحوه محافظت از مبلمان ، وجود دارد که باید رعایت کنید.

این که آیا شما افراد حرفه ای را استخدام می کنید یا خودتان این کار را انجام می دهید ، همیشه باید مبلمان خود را در حین حرکت با احتیاط جابجا کنید. وقتی وارد خانه جدید خود می شوید ، همیشه می خواهید گران ترین وسایل شما بدون آسیب باشد. بدون احتیاط های مناسب، مبلمان و یا لوازم پارچه ای دیگر می توانند پاره شوند.

باربری و اسباب کشی مازندران | اثاث کشی در مازندران | جابجایی مبل در اثاث کشی

جابجایی قطعات بزرگ و سنگین مبلمان می تواند یک مشکل باشد. به خصوص اگر قصد داشته باشید خودتان آن را جابجا کنید. بدون برنامه ریزی مناسب. مبلمان شما قطعا دچار آسیب میشوند. به همین دلیل است که باید در هنگام جابجایی ، از مبلمان محافظت کنید. خوشبختانه روش های زیادی برای محافظت از مبلمان وجود دارد.

نحوه بسته بندی مبل

بسته بندی مبل. و محافظت از آن. قطعاً مرحله‌ای مهم است که نباید از آن به‌راحتی گذشت. هرگز نباید مبل‌ها را بدون حفاظ در خاور بچینید. چون قطعا در شلوغی‌های روز اسباب کشی پر از خراش‌های کوچک و بزرگ خواهد شد. برای محافظت از مبلمان در اسباب کشی به وسایلی نیاز دارید از جمله:

باربری و اسباب کشی مازندران

چسب پهن
روکش محافظت
کارتن محکم
استرچ رپ
بابل رپ یا پلاستیک حبابدار
پتوی ضخیم
سلفون مخصوص مبلمان

ابعاد مبلمان را اندازه‌گیری کنید

به محض این که تصمیم گرفتید چه وسایلی باید جابجا شوند و ارزش انتقال به منزل نو را دارند، ابعاد مبلمان را اندازه بگیرید. آیا فقط می‌خواهید چنتا از مبل و صندلی ‌ها را جابجا کنید یا همه آنها وارد خانه جدید خواهند شد؟ اندازه مبلمان بر هزینه جابجایی تأثیر دارد. بیشتر وقت‌ها یک کاناپه یکی از بزرگ‌ترین وسایلی است که در یک کامیون در حال حرکت قرار می‌گیرد.طول، عرض و عمق مبل خود را اندازه بگیرید. این ابعاد به شما کمک می‌کند تا بهترین راه را برای جابجایی کاناپه پیدا کنید. این اندازه‌گیری به خصوص برای وسایل بزرگ مانند میز ناهارخوری بسیار مهم است. این مرحله به شما کمک می‌کند بفهمید که آیا می‌توانید اثاثیه و وسایل خود را از درها و گوشه‌های خانه عبور دهید، بدون این که ضربه و آسیبی به آن‌ها وارد شود.

مسیر جابجایی را مشخص کنید

مبلمان اغلب باید به پهلو چرخانده شوند یا از درب بزرگ‌تر به بیرون از خانه منتقل شوند. مسیر حرکت خود را مشخص کنید. بهتر است درها، پنجره‌ها یا هر مانع دیگری بر سر راه خود را ارزیابی کنید.

باربری و اسباب کشی مازندران

می‌توانید بعضی از اجزاء مبلمان را از هم جدا کنید

یکی از مهم‌ترین نکات در نحوه بسته‌ بندی مبل برای اسباب‌ کشی این است که ابتدا اجزاء مبلمان را از هم جدا کنید تا حمل و نقل آن در زمان اسباب‌ کشی آسان‌تر شود. جداسازی اجزاء مبلمان. برای. بسته ‌بندی جداگانه آن‌ها در جعبه‌های قابل حمل راه کاری موثر است زیرا حمل مبلمان بسیار راحت‌تر شده. و آسیب‌های وارده به قطعات متحرک در حین حمل و نقل به حداقل می‌رسد.

یکی دیگر از دلایل جداسازی اجزاء مبلمان این است که فضای کمتری در کامیون حمل باربری اشغال می‌شود. تمام اجزاء کوچک. مانند پیچ ​​و مهره‌ها را در یک کیسه. درب بسته. نگه دارید. تا در حین جابجایی گم نشوند. ابتدا از پایه‌ها، تشک‌ها، کوسن‌ها و قسمت‌های قابل جداسازی شروع کنید.کشوها را درآورده و جدا بسته‌بندی کنید. در مورد نحوه صحیح جدا کردن اجزاء مبلمان می‌توانید به دفترچه راهنمای تولیدکننده مراجعه کنید. برای صرفه‌جویی در وقت، جداسازی اجزاء مبلمان را یک روز قبل از اسباب‌ کشی انجام دهید.

باربری و اسباب کشی مازندران

بسته بندی مبل

روش اول:

در این روش تمامی نقاط. با کارتن های پنج لایه. و نایلون های دارای حباب هوا. پوشانده. خواهد شد. و پس از آن با سلفون های مخصوص این نقاط ثابت می شوند. این نقاط معمولا نقاط برجسته و نوک تیز هستند و شامل تاج مبل و دسته ها و پایه های آن می باشد و محل اتصال آن ها با بدنه مبل جز آسیب پذیر ترین نقاط هستند.

باربری و اسباب کشی مازندران | باربری مازندران

روش دوم:

شما می توانید از پتوهای سبک یا پارچه های محکم اما ضخیم مبلمان خود را بپوشانید. توصیه ما به شما استفاده از پتوهای قدیمی است تا موجب ضرر مالی تازه ای برای شما نشود.برای پوشش به وسیله پتو ابتدا از یک قسمت مبل شروع کنید و تمام یک قسمت را بپوشانید.

باربری و اسباب کشی مازندران

روش سوم:

این روش بیشتر برای مبل های راحتی که وزن بیشتر و عموما اندازه ی بزرگتری دارند قابل استفاده است.

بهتر است اتصالاتی که باز می شوند مانند زیر دسته های شیشه ای و پایه ها را از هم جدا کنید. پیش از جابجایی بهتر است هر پایه را جدا کرده و هر کدام از آنها را همراه با پیچ های خودش داخل کیسه ای جدا قرار دهید تا هنگام جا به جایی در راهرو و پیچ های راهرو راحت تر جا به جا شود.

در ضمن کوسن ها و یا تشک هایی که قابل جابجایی از مبل است را از مبل جدا و در درون نایلونی بزرگ قرار دهید.

روش چهارم:

این روش با استفاده از سلفون است. تنها مزیت این راه در این است که مبلمان شما را فقط از گرد و خاک مصون خواهد داشت اما مانع آسیب دیدگی آنها نخواهد شد.

شمال باربری. آماده است که با استفاده از تجربیات چندین ساله خود در زمینه بسته بندی مبلمان. و سایر لوازم منزل در خدمت شما مشتریان گرامی باشد.

باربری و اسباب کشی مازندران

تماس با ما

شما عزیزان میتوانید برای رزرو و راهنمایی بیشتر از خدمات باربری و اثاث کشی با شمال باربری تماس بگیرید.
افراد ما برای پاسخگویی به شما عزیزان به صورت شبانه روزی حضور دارند.

09119124452