بسته بندی اثاثیه

بسته بندی اثاثیه | نحوه بار بندی وسایل. برای اسباب کشی. از مهمترین مراحل هنگام نقل مکان است. در واقع تهیه کارتن بار بندی اسباب کشی و نحوه بار بندی وسایل برای اسباب کشی، باعث می‌شود به سادگی و بدون خسارت اثاث کشی کنید.

مطمئنا اولویت شما هم آسیب ندیدن وسایل هنگام جابه‌جایی، و باربندی اصولی اشیاء شکستنی و گرانبهاست. مقاله‌های آموزشی طریقه بار بندی وسایل برای اسباب کشی، و همچنین خدمات برترین شرکت‌های باربری و کارگر بار بندی اسباب کشی بهترین گزینه‌های شما برای اسباب کشی آسان هستند.

شمال باربری

چرا بسته بندی مهم است ؟

باربندی اثاثیه منزل کار بسیار دشواری است و در عین حال مهم‌ترین مرحله‌ اسباب کشی است چرا اگر کمی کوتاهی شود میزان خسارت به شدت بالا خواهد رفت. اگر نگران ایمنی لوازم منزل خود هستید. با شمال باربری. میزان صدمات وارده. به حداقل رسیده. و اسباب کشی آسوده‌ای خواهید داشت.

با رعایت نکات ایمنی در اسباب کشی منازل و باربری‌های تجاری شرکت ها، برای جابه‌جای اقلام سنگین از جک پالت، استاکر و تسمه مخصوص حمل بار استفاده می‌شود. همچنین با بار بندی لوازم، در کارتن‌های 4 لایه و فوم. جداسازی لوازم خرده‌ریز از درشت. باربندی دقیق. کارگران خوشرو و مجرب، جابه‌جایی بدون دغدغه را فراهم می‌کنیم.

بسته بندی اثاثیه

با آموزش شمال باربری و نحوه بار بندی وسایل برای اسباب کشی (مخصوصا بار بندی ظروف چینی و آسیب‌پذیر) در کنار استفاده از کارتن بار بندی اسباب کشی، می‌توانید وسایل و اثاث خود را بدون نگرانی از آسیب دیدن و گم شدن آنها، جابه‌جا کنید؛ و در نهایت یک اسباب کشی مرتب، اصولی و مطمئن را تجربه کنید.

بسته بندی اثاثیه

برای اطمینان از کیفیت مطلوب بار بندی وسایل برای اسباب کشی بهتر است. با شرکت‌هایی که در این حوزه فعال هستند در ارتباط باشید. و با استعلام هزینه بار بندی لوازم منزل و ماشین باربری، این کار حساس را به آنها بسپارید و با خاطری جمع اسباب کشی کنید.

انواع لوازم بسته‌بندی‌های مورد استفاده بر اساس نیاز و نوع بار عبارتند از:

کارتن حمل بار

کارتن رگال دار و رگال لباس
نایلون حباب دار. یا بابل رپ

سلفون. یا استرچ رپ
کاور زیپ دار. یا بقچه زیپ دار
چسب پهن و دستگاه چسب کش

بسته بندی اثاثیه | لوازم مورد نیاز بسته بندی اثاثیه

شمال باربری اجناس در سلامت کامل

در بار بندی وسایل خاص و ظریف برای جلوگیری از شکستگی. و ضربه‌های احتمالی که در بارچینی و جابجایی رخ ‌می‌دهد. شمال باربری با بالاترین دقت، اقلام شکستنی را در جعبه قرار داده.در کف جعبه‌ها و فضاهای خالی از ضربه گیرهای مخصوص با پلاستیک‌های حبابدار و حوله‌ای استفاده می‌کند.

شمال باربری

بار بندی صحیح و اصولی

بار بندی جداگانه تمامی وسایل شکستنی ، مبل ، فرش و … را کارکنان ما. آموزش دیده اند. تا بصورت صحیح و با بالاترین کیفیت وسایل منزل یا دفتر کار شما را بار بندی کنند. تمام هدف ما رضایت شما عزیزان است. امید است با انتخاب ما با توجه به سالها تجربه در حوزه حمل و نقل بتوانیم بهترین خدمات حمل و یک اثاث کشی راحت و بدون دغدغه را برای شما به ارمغان بیاوریم.

سرعت در انجام عملیات باربری و حمل بار

با نهایت سرعت، دقت و کیفیت بارها و اثاثیه شما را بار بندی و به مقصد می رسانیم. کافیست یکبار حمل بار را با ما تجربه کنید. رضایت مشتریان بالاترین هدف ماست.

بسته بندی اثاثیه

رضایت مشتریان باربری

هدف ما ارائه خدمات با کیفیت، سرعت عمل و رضایت مشتریان در حوزه حمل و نقل است. ما می خواهیم بهترین خدمات را با کمترین هزینه به شما ارائه دهیم. با توجه به این مسئله که باربری امری حساس و پردردسر است. کارکنان حرفه ای ما. تمام تلاش خود را خواهند کرد. که یک خاطره خوب از اسباب کشی برای شما بجا بگذارند. اسباب کشی یک کار سخت و دشوار است. ما با ارائه یک برنامه ریزی دقیق و اصولی از اول کار با شماییم. با ارسال کارشناسان خبره به محل و ارائه یک مشاوره تخصصی. پرسنل خوش اخلاق و خوشرو، ارسال کارگر ماهر جهت بار بندی و حمل اثاث منزل یا دفتر کار و ماشین آلات. مجهز از قبیل کامیون، کامیونت، وانت بار و یا نیسان بار این کار سخت را برای شما آسان خواهیم نمود. تمام هدف ما رضایت شما عزیزان است.

نحوه انجام کار شمال باربری

شمال باربری اثاثیه و لوازم شما را بسته‌بندی می کند و با بیمه سلامتی انتقال آن را تضمین می‌کند . بیمه باربری و بیمه کالا بر اساس قوانین موجود در بیمه نامه در صورت آسیب کالای شما، خسارات وارده را جبران می‌کند. همچنین با توجه به درخواست شما عزیزان باز کردن و چیدمان وسایل نیز بر عهده شمال باربری خواهد بود. ما همه ساله با توجه به بازخورد شما عزیزان، نکات جدیدی را جهت اسباب کشی مطلوب‌تر و با هدف جلب رضایت بیشتر مشتری به همکاران خود آموزش می‌دهیم.

هزینه بسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشی

هزینه بر اساس تعرفه اتحادیه باربری مشخص می شود. مقدار و نوع وسایل شما. مهمترین عامل موثر. بر هزینه است. هرچه تعداد وسایل بیشتر باشد؛ مقدار بیشتری کارتن، پلاستیک حباب دار و… استفاده می شود. در نتیجه هزینه انجام این امر نیز افزایش می یابد. پس نوع، مقدار و ابعاد. لوازم مورد استفاده. در تخمین قیمت موثر هستند.

بسته بندی اثاثیه | هزینه بسته بندی اثاثیه

علاوه بر لوازم. باربندی. تعداد نیروی کارگر. اسباب کشی که. از سوی شرکت. ارسال می شود نیز روی قیمت باربری و بسته بندی. اثاثیه. اثر می گذارد‌. هرچه تعداد وسایل شما بیشتر باشد؛ نیروی کار بیشتری برای انجام این امر نیاز است. همچنین ساعت کاری. بیشتری نیز باید صرف. شود. بنابراین هزینه نیز افزایش خواهد یافت. پس برای تخمین درست هزینه بهتر است با شمال باربری تماس بگیرید.

بسته بندی اثاثیه

مزایای استفاده از خدمات ما

همانطور که مرور کردیم. ما بخشی از دغدغه های شما در اسباب کشی های سالانه را برطرف می کنیم. مزایای خدمات ما:

لوازم در نهایت ایمنی. بسته بندی. شوند.
لوازم منزل در نهایت ایمنی حمل شوند.
کار باربری. اثاثیه منزل در اسرع وقت و بدون زحمت برای شما انجام شود.

تماس با ما

شما عزیزان میتوانید برای رزرو و راهنمایی بیشتر از خدمات باربری و اثاث کشی با شمال باربری تماس بگیرید.
افراد ما برای پاسخگویی به شما عزیزان به صورت شبانه روزی حضور دارند.

09119124452