حمل بار از مازندران به تهران

حمل بار از مازندران به تهران | حمل بار از مازندران به تهران. از سرویس های تحت پوشش شمال باربری می باشد. که به صورت 24 ساعته و به همراه بیمه نامه آماده سرویس دهی می باشد. جابجایی بار نیاز به مهارت و تخصص خاص خود دارد. شمال باربری با آموزش ویژه به کارگران حمل بار. توانسته این حس اعتماد مشتری های عزیز را جذب کند. و با تجربه چندساله با ارائه بهترین خدمات در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

شمال باربری

اگر برای حمل اثاثیه منزل و مبلمان خود از مازندران به تهران دنبال یک مرکز تخصصی هستید، نگران نباشید ……. حمل بار از مازندران به تهران با کیفیت و قیمت مناسب در اختیار شماست.

شمال باربری قیمتی مقرون به صرفه و ارزان را به مشتریان اعلام می کند. در شمال باربری تمامی خدمات و سرویس ها با بارنامه دولتی به تهران ارسال می شود.

در بارنامه کلیه اطلاعات مالی . ماشین . فرستنده . گیرنده . راننده ثبت می شود. بارنامه تضمین کننده امنیت و حفظ امانت بار می باشد.

حمل بار از مازندران به تهران | باربری مازندران به تهران

مرکز تخصصی حمل و بسته بندی لوکس اثاثیه منزل شمال باربری با سالها سابقه درخشان در این امر به شما همشهریان گرامی خدمات شبانه روزی و حرفه ای ارائه می دهد.

شمال باربری با پرسنل مجرب و انواع کامیون و کامیونت تحت پوشش بیمه رایگان کالا و بارنامه رسمی دولتی خدمات صفر تا صد اسباب کشی را ارائه می دهد.

حمل بار از مازندران به تهران

شمال باربری با محاسبه تعرفه کرایه طبق نرخ بروز اتحادیه به شما کمک می کند تا با بهترین قیمت ، لوازم منزل خود را جابجا کنید.

کامیون های مورد استفاده در شمال باربری مجهز به پتو و ضربه گیر بوده و امنیت جابجایی توسط پرسنل تخصصی شمال باربری تضمینی می باشد.

حمل بار از مازندران به تهران

امروزه با توجه به مشغله بالای مردم در طول روز، باربری شبانه طرفدارهای زیادی پیدا کرده. بدین صورت که شما میتوانید در طول روز به امور مهم روزانه خود رسیدگی کنید. و کار باربری خود را به شب یا هر ساعت از شبانه روز که میخواهید موکول کنید. این امر به صرفه جویی بسیار زیادی در زمان و هزینه منجر خواهد شد. لازم به ذکر است که هزینه باربری شبانه هیچ تفاوتی با باربری در طول روز نخواهد داشت. و کار با همان هزینه و کیفیت وسایل انجام خواهد شد. کافی است فقط یک بار باربری شبانه را تجربه کنید تا متوجه اهمیت این سرویس بشوید.

حمل بار از مازندران به تهران | اثاث کشی مازندران به تهران

جهت حمل کالا از مازندران به تهران موارد بسیار مهم و تخصصی وجود دارد که شاید در نگاه اول این طور به نظر برسد که تنها بُعد هزینه ایی برای صاحب کالا حائز اهمیت است. اما در مبحث حمل و نقل چند عامل مهم وجود دارد که یکی از این عوامل مهم بحث هزینه است. به عبارت دیگر، صاحبان کالا شرکتی را به عنوان همکار می پذیرند که در کنار قیمت منصفانه خدمات حمل و نقلی را در حالت بهینه ارائه نماید. صاحبان کالا همواره با توجه به اهمیت زمان ارسال و دریافت کالا به دنبال تنظیم زمانبندی دقیق می باشند تا بتوانند ارسال کالا را در زمان مورد نظر انجام دهند.

خدمات شمال باربری

بسته بندی مناسب کالاهای شما. اگر این کار اصولی و درست انجام نشود، ممکن است خسارات مالی و معنوی جبران ناپذیری داشته باشد.

از خدمات دیگری که شمال باربری انجام می دهد حمل و نقل کالای مشتریان از کالاهای خرد و دربستی تا کالاهای حجیم مثل اثاثیه منازل و یا مصالح ساختمانی و سفارشات فروشگاه های بزرگ و… می باشد.

شمال باربری

استفاده از انواع ماشین های باربری از جمله خاور مسقف 6 متری. خاور روباز , تریلی , کفی , کامیون جفت , کامیون تک , ترانزینت وانت و نیسان و چادری انجام می شود. شرکت شمال باربری حمل بار از مازندران به تهران را با کمترین هزینه ارسال و تخفیف ویژه ، انواع خودرو های باربری و بیمه نامه رایگان با بهترین امکانات موجود برای شما ارائه خواهد کرد. دیگر امکانات شرکت شمال باربری داشتن مشاوره رایگان است که تمام اطلاعات لازم را جهت باربری مازندران به تهران در اختیار شما قرار می دهند تا هیچ مشکلی برای شما به وجود نیاید.

تخلیه بار و بارگیری , بار برگشتی و همچنین ارائه خدمات کارگری، از جمله فعالیت های ما در زمینه حمل بار از مازندران به تهران هستند.

با اطمینان به حمل تخصصی اثاثیه منزل و انواع مبلمان با بهترین کیفیت و قیمت در خدمت شما هستیم. شمال باربری دارای سابقه کاری چندین ساله و طولانی مدت است که شما می توانید با اطمینان کامل بار خود را در اختیار این شرکت قرار دهید تا حمل بار از مازندران به تهران را به بهترین نحو برای شما ارائه دهد.

حمل بار از مازندران به تهران | حمل بار مازندران به تهران

نکات قابل توجه برای مشتریان قبل از حمل کالا و باربری

نوع کالا و محصولات بسیار مهم می باشد؛ مثلا اگر محصولات غذایی بخواهند حمل شوند، باید درخواست کامیون های دارای یخچال بکنید.با تماس و گرفتن مشاوره رایگان از متخصصان شمال باربری. می توانید بهترین انتخاب را بکنید.
حجم بار را مد نظر داشته باشید که صحبت از چند خرده کالا است یا وسایل یک منزل بزرگ که با توجه به حجم وسایل شما، ظرفیت وسایل نقلیه و نیروی اعزامی باربری مازندران به تهران متفاوت خواهد بود. این کار باعث می شود که وسیله مناسب حجم کالای شما ارسال شود. درغیر این صورت هزینه ی باربری با وسیله نامناسب خود را متقبل خواهید شد.

حمل بار از مازندران به تهران

هزینه

هزینه باربری از مازندران به تهران و یا سایر شهرهای ایران ثابت نمی باشد. بدین صورت که اول باید مشخص شود بار چیست؟ سپس وسیله نقلیه برای حمل بار. انتخاب شده و در انتها سایر موارد از جمله تعداد کارگر، بسته بندی بار. مقصد، ارسال پیشتاز یا معمولی و سایر موارد برای حمل بار بررسی شود تا هزینه نهایی اعلام گردد.

تماس با ما

شما عزیزان میتوانید برای رزرو و راهنمایی بیشتر از خدمات باربری و اثاث کشی با شمال باربری تماس بگیرید.
افراد ما برای پاسخگویی به شما عزیزان به صورت شبانه روزی حضور دارند

09119124452