حمل و نقل اینترنتی در مازندران

حمل و نقل اینترنتی در مازندران | ویژگی باربری اینترنتی چیست؟ و این روش از حمل و نقل چه مزایایی برای افراد دارد؟ گسترش و نفوذ فناوری های هوشمند. و بوجود آمدن حمل و نقل اینترنتی باعث ایجاد تغییر در تمام صنایع شده است.

صنعت حمل و نقل زمینی با سابقه و تاریخچه ای بسیار قدیمی یکی از صنایع بزرگ و مهم در کشور است که در مدت زمان بسیار کوتاهی توانست به طور کلی متحول شود.

حمل و نقل اینترنتی در مازندران

ویژگی باربری اینترنتی

مزایا و ویژگی باربری آنلاین شامل صرفه جویی در هزینه ها، افزایش سرعت و … است.ما این امکان را داریم تا با لمس چند دکمه از خدمات آن ها استفاده کنیم.

یکی از صنایعی که پا به حوزه دیجیتال گذاشت و توانست تغییرات زیادی را به نفع مشتریان، شرکت ها و رانندگان به وجود آورد صنعت حمل و نقل زمینی بود. این صنعت دارای بیشترین قدرت در بین سایر روش های حمل و نقل است .

بسیار جالب و حیرت انگیز است که امروز شاهد این هستیم که بزرگترین محموله‌ ها با حرکت سر انگشت ما بر روی تاچ صفحه گوشی ‌های هوشمند و در عرض چند دقیقه از شهری به شهری دیگر و شاید از کشوری به کشور دیگر جابجا می‌ شوند.

شمال باربری

در ده سال گذشته با افزایش استفاده از گوشی های همراه هوشمند. و با فراگیر شدن استفاده از اینترنت همراه و GPS. کارهایی از جمله فرآیند حمل و نقل کالا. راحت تر شده است.

حمل و نقل اینترنتی در مازندران | باربری اینترنتی

در صورتی که در سال های گذشته این امکان وجود نداشت و اگر فردی می خواست محموله ای را جابجا کند باید مراحل زیادی را برای آن انجام می داد.

صنعت حمل و نقل بار جاده‌ای و باربری اینترنتی یکی از صنایعی محسوب می شود که در شکل سنتی همیشه دچار چالش و مشکلات زیادی بوده است.

بهره وری و راندمان پائین، نبود شفافیت به دلیل عدم صدور بارنامه الکترونیکی. عدم دسترسی سریع به ظرفیت واقعی حمل، کاغذ بازی و بوروکراسی ، تلف شدن سوخت و ظرفیت خالی انواع ماشین باربری در مسیر برگشت از عمده‌‌ترین چالش های دائمی این صنعت بودند.

حمل و نقل اینترنتی در مازندران

صرفه جویی در زمان

چیزی که اهمیت دارد این است که نه تنها در فرآیند ثبت سفارش زمان کمتری صرف می کنید بلکه در زمان پرداخت هم روش های مختلفی مانند درگاه پرداخت آنلاین برایتان وجود دارد که از طریق آن بتوانید هزینه باربری را پرداخت کنید. این موضوع بدان معنی است که برای ثبت سفارش و پرداخت هزینه ها حتی نیازی به حضور شما در شرکت باربری و یا نزد راننده نمی باشد.

شمال باربری

حتی اگر خودتان نیز امکان بودن در محل تحویل بار را نداشته باشید باربران برای شما بارتان را به سلامت می رسانند و حتی برای امضا بارنامه نیازی به حضور نیست و به صورت آنلاین امکان پذیر می باشد و حتی می توانید بیمه باربری را مشاهده کنید. البته ناگفته نماند که انجام تمام این کارها و امضا قراردادها لزوما نباید آنلاین انجام شوند و امکان انجام آن ها به صورتی حضوری در شرکت باربری آنلاین و یا نزد راننده نیز امکان پذیر می باشد. در کل باربری آنلاین. دست شما را باز گذاشته است. تا هر طور که راحت هستید انتخاب کنید و تجربه خوبی را از باربری اینترنتی داشته باشید.

حمل و نقل اینترنتی در مازندران | اثاث کشی آنلاین

امکان رهگیری بار در مسیر

یکی از معایبی که در خصوص باربری سنتی وجود داشت.نداشتن اطلاع از موقعیت بار از مبدأ تا مقصد بود.

این امر باعث افزایش نگرانی مشتریان و صاحبین بار می شد.در حال حاضر با فناوری های جدید مانند فناوری ‌های GPS و تکنولوژی تلماتیکس صاحبان بار می توانند موقعیت بار را در هر لحظه روی نقشه به ‌صورت آنلاین مشاهده کنند. خیالشان از بابت. سالم رسیدن بار. به مقصد راحت شود.

حمل و نقل اینترنتی در مازندران

چرا باربری اینترنتی تاسیس شد ؟

همان طور که در بالا اشاره کردیم مشکلات زیادی در صنعت حمل و نقل جاده ای وجود داشت. به همین دلیل در جهت رفع این نیاز ها بود که دنیای دیجیتال وارد میدان شد. و سبب ایجاد بازارهای الکترونیکی حمل و نقل جاده‌ای کالا ، اپلیکیشن های متعدد و شرکت‌های باربری اینترنتی تاسیس شدند.

در دنیای امروز شاهد ارائه خدمات باربری به ‌صورت هوشمند، آنلاین، ساده و سریع هستیم. روند حمل و نقل سبب کاهش هزینه‌ ها. بهینه ‌سازی مصرف و افزایش عملکرد. در کسب و کارها. شده است.

حمل و نقل اینترنتی در مازندران

دنیای دیجیتال نه تنها به داد صنعت باربری رسید بلکه بسیاری از صنایع دیگر را نیز تحت تاثیر قرار داد و روند آن ها را تسهیل کرد.

مزیت باربری و اسباب کشی با شیوه های سنتی و باربری اینترنتی

با ورود فناوری به زندگی روزمره مردم. تقریبا تمامی خدمات. دستخوش تغییرات شده اند.یکی از این خدماتی که دچار تحول شده است. خدمات باربری و اسباب کشی است . باربری اینترنتی و آنلاین به باربری اطلاق می شود که از طریق اپلیکیشن درخواست بار یا درخواست ارسال بار آنلاین ، اقدام به ارسال بار از محلی به محل دیگر شود . به راحتی می توان با چند کلیک ساده ، کار ارسال بار را انجام داد. این نوع از باربری و حمل بار. به دلیل سرعت بالا. در یافتن وسیله نقلیه. حمل بار مورد نظر. از اهمیت بالایی برخوردار است و با چند کلیک ساده می توان یک باربری خوب. و یا اپلیکیشن باربری را انتخاب و درخواست ارسال بار خود را انجام دهید. البته هنوز این نوع از خدمات. معایبی نیز دارند که از جمله آن می توان به عدم ارسال کارگر برای جابجایی بارهای سبک و سنگین اشاره کرد .

حمل و نقل اینترنتی در مازندران | مزیت باربری آنلاین

چگونه از امنیت ماشین باربری مطمئن شویم؟

زمانی که شما ماشین باربری را برای سفارش خود انتخاب می کنید.کارشناسان ما قبل از ثبت هر ماشین تمامی گواهی های آن را چک و بررسی می کنند. و سپس مشخصات ماشین به طور کامل برای شما ارسال میشود.

خسارت ها پرداخت می شوند؟

بله. تمامی بارها بیمه می شوند.اگر هر خسارتی ببینند بیمه آن خسارت ها را پرداخت می کند.

حمل و نقل اینترنتی در مازندران

تماس با ما

شما عزیزان میتوانید برای رزرو و راهنمایی بیشتر از خدمات باربری و اثاث کشی با شمال باربری تماس بگیرید.
افراد ما برای پاسخگویی به شما عزیزان به صورت شبانه روزی حضور دارند

09119124452