قیمت باربری در مازندران

قیمت باربری در مازندران | وقتی حمل اثاثیه منزل خود را انجام می‌دهید دچار مشکلات و استرس‌هایی هستید. انتخاب شرکتی که واقعاً مطمئن باشد و کلیه نیازهای شما را برطرف کند بسیار سخت است. ولی ما به شما این اطمینان را خواهیم داد قیمت باربری بین شهری ما مناسب است و کلیه جابجایی وسایل و اسباب منزل شما را با کلی دقت فراوان جابجا نموده و رضایت صد در صدی شما عزیزان را به دست می‌آوریم.

بسیاری از افراد علاقمند هستند که هزینه و قیمت باربری مازندران را پیش از عقد قرارداد با شرکت باربری بدانند. برخی از شرکت های حمل و نقل کلاهبردار نیز هزینه و قیمت باربری را با نرخ پایین تر به مشتری اعلام کرده و در عوض خدمات بی کیفیتی را به مشتریان ارائه می‌دهند. قبل از هر چیزی نیاز است که بدانید هزینه و قیمت باربری در مازندران یا هر جای دیگر بستگی به عوامل مختلفی دارد. در واقع بسته به نوع خدمات و کیفیت کار این هزینه ها متغییر خواهد شد.

شمال باربری

عوامل موثر بر قیمت باربری

مقصد

یکی از معیارهایی که در هزینه باربری یا کرایه باربری نقش دارد،‌ مقصد شماست. نرخ باربری قاعدتا برای هزینه باربری بین شهری بیشتر از درون شهری است و همین طور هزینه باربری به شهرستان نسبت به باربری بین شهري بیشتر خواهد بود. قیمت باربری بین شهری یا نرخ باربری بین شهری نمونه ای از ارتباط قیمت با مقصد است چون هرچه مقصد دور تر باشد هزینه نیز بیشتر خواهد شد.

هزینه باربري اسباب کشی بستگی کمتری به وسیله دارد چون وسیله ای که برای این منظور استفاده می شود عموما کامیون بوده و قیمت اجاره یک کامیون بر روی هزینه کل محاسبه می شود. البته ناگفته نماند که در برخی از مراکز باربری اسباب کشی به جای کامیون از وانت استفاده می شود که به تبع هزینه کمتری دارد. از وانت برای باربری هایی استفاده می شود که حجم بار کم و مقصد آن نزدیک یا درون شهری است.

قیمت باربری در مازندران

حجم بار

خدمات باربری و اتوبارها برای تعیین قیمت به حجم بار توجه زیادی دارند. برای مثال قیمت باربری اثاث منزل با قیمت جابجایی صرفا یک تابلو نقاشی بزرگ تفاوت زیادی دارد. اولین تفاوت در نحوه انتقال آن است. به چه وسیله‌ی نقلیه‌ای نیاز دارد، کامیون باربری یا وانت باربری؟ مسئله بعدی این است که آیا این جابجایی نیاز به کارگر باربری دارد یا خیر؟ مورد بعدی این است که آیا ساختمان به صورت آپارتمانی است یا ویلایی،‌ و اگر آپارتمانی است در طبقه چندم قرار دارد؟ هزینه باربری به تمامی این مسائل بستگی دارد و هر کدام از آن ها در تعیین کردن قیمت باربری تاثیر به سزایی دارند.

قیمت باربری در مازندران | هزینه حمل بار در مازندران

هزینه بسته بندی بار:

یکی از فاکتورهای بسیار موثر بر افزایش قیمت حمل بار در اسباب کشی ها، هزینه بسته بندی انواع بار است.انتخاب این آیتم کاملا اختیاری است و شما می توانید با پرداخت هزینه، بسته بندی لوازم خود را بر دوش نیروی حرفه ای شرکت شمال باربری بگذارید.با انتخاب این آیتم، نیروی ماهر شرکت شمال باربری، مواد بسته بندی تخصصی را برای بسته بندی وسایل شما به همراه خود می آورند و عمل بسته بندی لوازم را به صورت کاملا تخصصی در کمترین زمان انجام می دهند.

تعداد کارگرها برای اسباب کشی و حمل بار:

یکی از مهم ترین عوامل برای برآورد هزینه ی باربری، تعیین تعداد کارگر مورد نیاز در اسباب کشی است.به طور کلی هرچقدر در اسباب کشی خود از تعداد کارگر بیشتری بهره ببرید ، هزینه ی اسباب کشی شما نیز بالاتر می رود .گاهی اوقات نیز برخی از شرکت های باربری این هزینه ها را به عنوان هزینه ی کار محاسبه می کنند و از شما هزینه ی اضافی بابت افزایش تعداد کارگر دریافت نخواهند کرد.

قیمت باربری در مازندران | تعداد کارگر مورد نیاز باربری

نوع ماشین

خودرو های باربری با توجه به ظرفیت و ابعادشان برای حمل بارهای مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد که نوع کامیون مورد نیاز باربری تاثیر مستقیم در نرخ کرایه خواهد داشت.

متداول ترین وسایل نقلیه حمل بار در مازندران عبارتند از :
• کامیون ( شامل خاور 808 و خاور 608 ، ماشین های هیوندا و ایسوزو )
• وانت نیسان

قیمت باربری در مازندران

هزینه حمل وسایل سنگین:

برخی وسایل سنگین و دارای ابعاد بزرگ هزینه حمل متفاوتی دارند برای مثال هزینه حمل لوازمی از جمله:

یخچال ساید بای ساید

پیانو

گاوصندوق

شیشه میز نهارخوری سنگین

یخچال فریزر بالای 18 فوت

کمدهای سنگین و شیشه ای

و غیره بر حسب طبقات محاسبه می گردد.

میزان و مواد مورد استفاده شده در بسته بندی

همانطور که در بالاتر گفتیم حجم و وزن کل اقلام در حمل بار بر هزینه جابجایی تأثیر گذار می باشد. دلایل تاثیر این موضوع نیز موارد زیر می باشد:

اولین علت این است که جمع آوری حجم زیادی از وسایل برای جابجایی، زمان بیشتری از کارگران صرف خواهد کرد.
دومین علت نیز این است که در جابجایی حجم بیشتر لوازم. از وسایل بسته بندی و جعبه های بیشتری باید بهره برد.
پس این فاکتور می تواند بر کیفیت. و کمیت مواد بسته بندی و جعبه ها نیز روی هزینه خدمات جابجایی و بسته بندی تأثیر مستقیم بگذارد.همانطور که می دانید قطعا لوازم بسته بندی. با کیفیت بالا قیمت های بالاتری داشته باشد. و هزینه های حمل بار شما به شدت افزایش پیدا کند.

قیمت باربری در مازندران | قیمت اثاث کشی در مازندران

هزینه حمل بار به استان های دیگر

هزینه حمل بار به شهرستان با کامیون و وانت نیسان بر حسب کیلومتر محاسبه می گردد. البته حمل بار به شهرستان ها با ترانزیت 18 چرخ، کفی 10 تن و پنج تن نیز صورت می گیرد که جهت دریافت آخرین نرخ ها و شرایط می توانید با همکاران ما در شمال باربری تماس بگیرید.

قیمت باربری در مازندران

هزینه و قیمت حمل بار شرکت شمال باربری چگونه محاسبه می شود؟

شرکت شمال باربری یکی از معتبر ترین شرکت های باربری مازندران و ارائه دهنده ی خدماتی همچون: حمل بار با وانت نیسان، بارنامه دولتی سبک و سنگین، بارنامه دولتی وانت نیسان و… می باشد. تمامی خدمات شمال باربری. انواع لوازم در شرکت شمال باربری. تماما با نرخ رسمی اتحادیه. و با توجه به فاکتورهای گفته شده محاسبه خواهد شد.

تماس با ما

شما عزیزان میتوانید برای رزرو و راهنمایی بیشتر از خدمات باربری و اثاث کشی با شمال باربری تماس بگیرید.
افراد ما برای پاسخگویی به شما عزیزان به صورت شبانه روزی حضور دارند.

09119124452