محافظت از لوازم با ارزش در اسباب کشی

محافظت از لوازم با ارزش در اسباب کشی | اسباب کشی و جابجایی وسایل دارای نکات ریز و مهم فراوانی است. به یاد داشته باشید که صرفا انتخاب یک شرکت باربری و اتوبار ایمن تنها بخش مهم کار نیست. بلکه خود شما هم باید جهت جابجایی و حمل بارها به محل جدید از چند روز قبل کاملا آماده باشید. و یک سری کارها را از قبل انجام دهید. در روز موعود که کارگران و پرسنل شرکت باربری به منزل و یا دفتر کار شما جهت خدمات بسته بندی و سپس حمل آنها می کنند همه چیز کاملا آماده باشد و خیال شما و همکاران (و یا اعضای خانواده در صورت اسباب کشی منزل) کاملا راحت باشد که هیچ یک از وسایل و لوازم حساس و مهم آسیب نمی بینند و یا گم نمی شوند.

محافظت از لوازم با ارزش در اسباب کشی

اینجاست که محافظت از لوازم ارزشمند در زمان جابجایی و انتقال بارها مشخص می شود. در واقع یکی از نکات مهم قبل از اسباب کشی این است که از قبل آماده جمع آوری وسایل باشید. به خصوص وسایل ارزشمند. لوازم و وسایل گرانبها و یا با ارزش اشخاص حقیقی (مدارک و لوازم شخصی) و یا اشخاص حقوقی (مدارک و یا سرمایه های شرکت ها، سازمان ها) که هر کدام به چند دسته تقسیم بندی می شوند و باید در حفظ و نگهداری آنها کاملا دقت کرد چرا که در صورت گم شدن و یا آسیب دیدن در زمان باربری و حمل بار، ممکن است دچار ضررهای جبران ناپذیری شوید.

از جمله این لوازم میتوان به موارد زیر اشاره داشت :

_ مدارک شخصی (شناسنامه، کارت ملی، پاسپورت، مدارک تحصیلی، مالی، سند خانه و غیره)

_ مدارک سازمانی و رسمی شرکت ها، سازمان ها، بانک ها شامل اسناد بسیار مهم ثبت شرکت و یا سازمان و مدارکی که صرفا مدیران به آنها دسترسی دارند (مانند بعضی از پرونده ها و اسناد مالی بسیار مهم)
_ پول، طلا و جواهرات، ارز و کلیه دارایی ها و پس انداز خانواده

شمال باربری

_ برخی اشیاء قیمتی و یادگاری های قدیمی از جمله فرش های بسیار با ارزش دست ساز و یا تابلوهای نفیس
_ برخی اشیاء شکستنی مهم و حساس با ارزش

بسته بندی لوازم با ارزش در روز اثاث کشی

بزرگترین سوال برای شما این است، زمانی که با یک تغییر بزرگ و اساسی در زندگی خودتان روبه رو شدید. مثل: اسباب کشی به یک منزل جدید، چگونه سلامت لوازم و اشیای عتیقه و گرانبهای خودتان را تضمین خواهید کرد؟ با رعایت نکات زیر یک اسباب کشی ایمن و بدون دردسر خواهید داشت.

تهیه لیستی از وسایل و لوازم با ارزش در اسباب‌کشی

اولین کاری که باید برای محافظت از لوازم گران قیمت در اسباب کشی انجام دهید این است که برای خودتان و دیگران مشخص کنید که اقلام ارزشمند شما کدام هستند. از لوازم ارزشمند خود لیستی تهیه کنید و از آن‌ها عکس بگیرید. شاید کاری خسته‌کننده و وقت‌گیری به نظر برسد. اما تهیه لیست به شما کمک می‌کند که چیزی را گم نکنید و عکس نیز وضعیت اولیه این اشیاء گران‌بها را ثبت می‌کند و هنگام تحویل این اشیاء دیگر مشکلی نخواهید داشت.

محافظت از لوازم با ارزش در اسباب کشی

نحوه بسته‌بندی لوازم با ارزش در اسباب‌کشی

قدم بعدی در جابه‌جایی لوازم گران قیمت در اسباب کشی ، بسته‌بندی صحیح این لوازم است. استفاده از کارتن‌های دست چندم کهنه را فراموش کرده و حتماً از کارتن‌های باکیفیت و پلاستیک‌های حباب‌دار استفاده کنید. برای بسته‌بندی اصولی وسایل ارزشمند، بهتر است لوازم کوچک و شکننده مانند طلا و … خود را در جعبه‌های کوچک و مجزا قرار دهید و سپس همگی را در یک جعبه بزرگ‌تر کنار هم بچینید و فضای خالی اطراف آن را با روزنامه و … پر کنید که به هم برخورد نکنند.

محافظت از لوازم با ارزش در اسباب کشی

برای دیگر وسایل گران‌بها مانند تابلوهای نقاشی، لوازم شکننده عتیقه و … از کارتن‌های ضخیم استفاده کنید و اطراف آن‌ها را با روزنامه پر کنید. بهتر است ابتدا هر کدام را به صورت مجزا با کیسه‌های حباب‌دار بپیچانید که از هر آسیبی جلوگیری کنید. روی کارتن‌ها علامتی بگذارید که خودتان بدانید هر کارتن چه محتویاتی دارد.

نحوه حمل و به حرکت درآوردن لوازم گران‌قیمت در اسباب‌کشی

محافظت از اشیاء با ارزش در اسباب‌کشی را بر اساس اندازه و ماهیت آن‌ها طبقه‌بندی کنید. وسایل کم‌‌حجم مانند اسناد، داروها، جواهرات، ارزهای خارجی، مدارک شخصی و … را با ماشین شخصی خود جابه‌جا کنید. برای وسایل گران‌بهای بزرگ مانند مجسمه، پیانو، لوازم عتیقه و … که امکان حمل شخصی آن نیست، از شرکت‌های معتبر کمک بگیرید. شاید هزینه آن به نظر سنگین باشد. اما در مقابل محافظت از لوازم گران قیمت در اثاث کشی شما و سالم رسیدن آن به مقصد، می‌توان این هزینه را منطقی دانست

محافظت از لوازم با ارزش در اسباب کشی | لوازم گران قیمت در اثاث کشی

برنامه‌ریزی برای لوازم گران‌قیمت در اسباب‌کشی

برای آنکه با خیال راحت جابه‌جا شوید و مطمئن باشید که چیزی جا نمی‌ماند یا وسایل ارزشمند شما آسیبی نمی‌بیند، نیازمند برنامه‌ریزی دقیق خواهید بود. توصیه ما به شما این است که برای محافظت از لوازم با ارزش در اسباب‌کشی مانند طلا و جواهرات و یا اسناد و مدارک که به آن نیاز فوری ندارید، آن‌ها را در یک صندوق امانات بگذارید. یا به یکی از اقوام مورد اعتماد خود بسپارید تا بعد از اسباب‌کشی با خیال راحت آن‌ها را به محل جدید انتقال دهید. اما در صورتی که مایل هستید آن‌ها را با وسایل خود جابه‌جا کنید. از چند روز قبل لیست آن‌ها را تهیه کرده و روی بسته‌بندی‌ها علامت مخصوص بگذارید که به‌ راحتی بتوانید این وسایل را پیدا کنید.

محافظت از لوازم با ارزش در اسباب کشی

نحوه چیدمان لوازم گران‌قیمت در کامیون و ماشین حمل بار

مهمترین نکته در چیدمان این وسایل این است که آن‌ها را در کارتن‌های محکم بسته‌بندی کنید. و به گونه ای. چیده شوند که فضای خالی بین آن‌ها وجود نداشته باشد.ما پیشنهاد میکنیم از یک شرکت معتبر استفاده کنید که هم در وقت شما صرفه‌جویی شود و هم اینکه کار با بالاترین سطح استاندارد انجام شده. و نگرانی برای آسیب وسایل نداشته باشید. این شرکت‌ها از افراد با تجربه‌ای استفاده می‌کنند که در بسته‌بندی و حمل ایمن وسایل تخصص دارند و می‌توانند محافظت از اثاثیه با‌ ارزش در اسباب‌کشی را برعهده بگیرند.

چیدمان لوازم گران‌قیمت در اثاث کشی

تماس با ما

شما عزیزان میتوانید برای رزرو و راهنمایی بیشتر از خدمات باربری و اثاث کشی با شمال باربری تماس بگیرید.
افراد ما برای پاسخگویی به شما عزیزان به صورت شبانه روزی حضور دارند.

09119124452